Üdvözlet minden kolegának!
Eladó LG 50PT250 plazma tv alkatrészei egyben vagy egyenként is!Minden műküdik,tesztelt.
-Zsus:Eax63529101,
-Ysus+buffer:EAX62846401
-Tápegység:EAX63329902/2
-Control board:EAX63986201
-Mainboard:GP2R,EAX63426602(0).Kérésre képeket is tudok küldeni.A kijelző tipusa:PDP50T30010,Feszültségei:VA=55v,VS=205V,
Érdeklődni e-mailben:djmagus25@freemail.hu
Sziasztok!
Ez előtt egy hónapja volt nálam ezzel a hibával, akkor cseréltem STR-F6654, 2.2R, 100uf alkatrészeket. Egy hete tönkre ment, de csak most hozták el, most átmérve megint zárlatos a STR-F6654, és az ellenállás is szakadt. A tápban átmértem a többi ellenállást de azok jók, de most rendelnem kell az icét, de még mit nézzek meg?
i have a strange problem with my LG 55 led tv HDMI INPUTS.
when i connect the cable tv HDMI to the HDMI input of the lg led tv .the tv says NO SIGNAL .but if i connect to the same inputs a china tv box all is working fine. all the HDMI inputs are the same. non of them work with cable tv but work well with the china tv box.
this happens only on this specific tv another tv i have work fins with the cable tv and with the china tv box.
i cant figure way it happens in this tv only.
thanks, to the helpers?
Kedves kollégák!
Ez a készülék nagyon furán viselkedik. Úgy került hozzám,hogy a csatornákat fel lehet programozni de áramtalanítás után elfelejti. Első körben az spi flast 25X32 kiolvastam,majd újra írtam. Bekapcsoltam a készüléket és minden felprogramozott csatorna(hangolás nélkül) bejött. Kihúztam a tápot,majd újra bekapcsoltam és valóban a csatornák eltüntek,viszont a csatorna száma és neve megmaradt.Ezután már hiába hangoltam(nagyon lassan ment a keresés) nem talált csatornát.Próbáltam kézi hangolás,autómata hangolás,antenna erősítő táp ki (mert nekem egy septobox,erősítős antennával van a próba cuccom és a tovább osztó kimeneten próbálom a vizsgált TV-t) (de mint írtam ment is az első próbálkozáskor). Kicseréltem az spi flash IC-t egy másikra,amit újra írtam. Most az a helyzet,hogy elindul a hangolás(nagyon lassan) de nem talál csatornát.Az érdekesség,hogy most már az antenna táp,be-ki opció csak halványan(nem változtatható módon)jelenik meg. Van szervíz távom,be is léptem INCOM opcióba de ott konkrétan semmit nem látni ez ügyben. A firmware verziót is a legújabbra frissítettem. Szerintetek tuner hiba,vagy valamelyik memóriatartalom.Gondoltam arra is,hogy a nand flash ic-t is átírom de nincs hozzá tartalmam.Tudom az lenne a leg egyszerűbb,ha az egész main-t kicserélném de én szeretném megjavítani(így szinesebb az élet).Kinek mi a véleménye esetleg tapasztalata ezzel a hibával kapcsolatban.Egyébként hová menti a csatorna opciókat ez a main.
üdv.