Üdvözlet. Szeretnék segitséget kérni 24"lg monitor tv javitásban. Smd kondi zárlatos volt(c716) és a q807 l807 étékeket nem tudom be azonositani. Na meg a c716-se.A main EAX64559006( 1.0) köszönöm.
Üdvözlet!
Adott a címben nevezett LCD monitor. Azzal a problémával hozták, hogy nem lehet bekapcsolni. Feszültségek mindenhol rendben megvoltak, de akkor sem lehetett bekapcsolni. Egyszer csak bekapcsolt a monitor, de azóta nem lehet lekapcsolni. A kezelőpanelen van 3.2 Volt, a LED világít rajta, de gombnyomásra nem reagál. Van egy manuálom hozzá, de a scaler rajzából semmit sem lehet kiolvasni. Van valakinek valamilyen ötlete, hogyan lehetne működésre bírni a gombokat?
Előre is köszönöm!
H.
Sziasztok
Eme monitor tápjában a D803-as poziciójú UFF80-015 (URF1020),150V/8A; dióda zárlatos. Van-é tippetek, mivel helyettesíthetném, Google barát nem segít, webshopok meginterjúvolva, de semmi eredmény idehaza.
Köszönettel: Csaba
Sziasztok.
Egyik napról a másikra elpusztult. Tápja jó, világítást még nem sikerült tesztelni, a 2db dc-dc converter 3V3-at állít elő. Realtek RTD2536R tápráadás után rögtön fűt benne, mint az állat IC100 pozíción. Komplett panel hazai beszerzési forrást esetleg tud valaki? Jó kis monitor volna pedig. Viszont még nem világos számomra mitől mehetett tönkre.