Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG MC049B CHASSIS CZ15Q95VQ

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
4.5 MB
Page
29
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG MC049B CHASSIS CZ15Q95VQ service manual (1st page)
Preview of LG MC049B CHASSIS CZ15Q95VQ [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG MC049B CHASSIS CZ15Q95VQ service manual (2nd page)
Preview of LG MC049B CHASSIS CZ15Q95VQ [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    LG MC-049B CHASSIS MC049B CZ15Q95VQ MC 049 CZ 15 95 VQ
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG 55UN71003LB 5.1 hang probléma
Sziasztok

A fent nevezett tv-nek optikai hangkimeneten az adások hangja csak sztereóban jön ki 5.1 helyett(van pár csatorna ami 5.1-be sugároz), előtte egy samsung volt azzal működött a rendszer. A digitális tv hang beállításoknál már minden formátumot próbáltunk, de semmi. Van valami ötlet rá hogy mit kellene állítani rajta hogy működjön?

köszi
Balázs
LG MC64A (CF20E20) AFC hiba
Sziasztok, küzdök itt egy ilyennel. Az a bajom vele hogy automata hangolásnál nem áll meg a keresés. Ha finomhangolóval rámegyek és lememozom akkor nem mászkál el. A tekercsből kivettem a kondit és 56, 68, 82pF-el végig játszottam, tekercset is hangoltam, de nem tudom megállítani. Hány pF-et kell idetenni? Esetleg mi szokott még ilyent okozni? Nekem eddig ez mindig bejött, általában 68pF-el. Ha volna ilyen tekercs valakienk és elküldené, az is segítség lenne, ha másképp nem, kizárnám hogy ezzel a taggal van baj. Köszi. Tamás "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
LG 39 LA620 S smart TV, csak hang van. Megoldva....
Tisztelt Fórumtársak! Az LG 39 LA 620 S smart TV, készüléken csak hang van, és semmi "fényjelenség"(kép, logo, stb)!a hiba úgy jelentkezett eddig, kettő alkalommal, hogy vihar előtt áramtalanítva lettek az e.készülékek...a vihar után most másodjára nem indul...az első hibánál, szervízben kifúvatták a portól, majd idult a készülék üzeme. (visszaadták, mivel nincs hibája) Nemrégiben, újra lett áramtalanítva, és újra ugyanaz a tünet!(NEM V.OK. PROFI, jelezném előre....)A készülék "táp kimenetén" dugaszolón, csak a 2x 3.4V mérhető, és 24, illetve 12v-os feszültségek hiányoznak!nincs fesz. egyáltalán, a háttéri LED-hez, sem!Kérném, aki tudja mondja meg a hiba okát, melyik alkatrész szorul cserére...vagy miért hiányzanak az említett feszültségek..? Köszönettel László54
lg 42pt85 plazma lefagyott
Udv tanyalakok!Fentemlitett lg plazma gyari reset allitas kozben egyszercsak lefagyott a nyelv beallitas menuben.Azota semmi reakcioja a taviranyito vagy a panel gombjainak nyomogatasara,st.by-ba sem hajlando lealni,csak elsotetedik a displai.Halozatbol ha kihuzom es ujrainditom "digitalis tv initializalasa"felkialtas utan nyelv menu es tovabb semmi.Szervice menu aktivalasi modszerek sem hoztak semmi eredmenyt.Ha valaki tud segiteni elore is megkoszonom a faradozasat. Tisztelettel:Rakoczi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce