Kaptam egy Pelgrim CKT 655 RVS tűzhelypanelt.
Nem üzemképes. Csatlakoztatáskor C 30 kód jelenik meg, bekapcsolni nem lehet.
Levettem az üveglapot, az egyik főzőlap elégett, megszakadt. A szakadást rövidre zárva sem szűnt meg
a hibakód. Ellenőrzi bekapcsoláskor a főzőlapokat? Vagy egynek kiégése vitte az elektronikát? Mi lehet a gond? Szervízkönyvet nem találok.
Köszi előre is a segítséget: vinyo
Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.
Ez a cím egy kicsit jobban megfelel a szabályzatnak!
Üdvözlet a Profiknak!
Segítségeteket kérném a fenti típusú mosógép beállításában. Néhányszor áramszünet volt, és a mosógép a programot mindig újra elölről kezdte. Nincs benne memória? Szünetmentes tápról kell üzemeltetnem? A másik: centrifugáláskor zakatol mint egy traktor,vándorol pedig csillapító lap is van alatta.Kezelési utasításnak megfelelően vízmértékkel szinteztem,lábai csavarosan állítva, rögzítve.Mi lehet a hiba?
Köszönöm a segítséget, tanácsokat
Sziasztok!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mit jelentenek a címben szereplő hibakódok?
A gépet be lehet kapcsolni, ki lehet választani a programot, el is lehet indítani, ekkor elindítja balra a dobot pár fordulattal, majd irányt vált és jobbra is elindítja, de erre is csak pár fordulatot csinál és kiírja a címben írt hibakódot(ELE) sípolás kíséretében illetve, ha ekkor kikapcsolom de nem húzom ki a konnektorból és így visszakapcsolom, akkor írja ki az EHE kódot és sípol.
Előre is köszönöm mindenki megtisztelő válaszát.
Üdv: Ladakölyök
Sziasztok!
A címben említett mosógép úgy került hozzám,hogy nem indult a motor,csak búgott.Kicseréltem a panelon az egy mikrós kondit.Így már elindult,de akadozva.A motor forgórésze leégett.Kicseréltem a motort,de így is centrifugára állítva egyenetlenül jár.Jobbra-balra forogva is ezt teszi.Elindul,de mintha visszaesne folyamatosan a gerjesztés,"hullámozva" 400-as fordulatra állítva is nagyon finoman hallani,hogy a fordulat periodikusan csökken,majd visszaáll.A relék forrasztási pontjait átforrasztottam.
Van valami tippetek,hogy ezt mi okozhatja?
Üdv: Tivi