Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG OLED65G6P T-CON BOARD LAYOUT VOLTAGES 2017

TV - INFO-TIPS
Type: (PDF)
Size
1.9 MB
Page
10
Category
TV
INFO-TIPS
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG OLED65G6P T-CON BOARD LAYOUT VOLTAGES 2017 service manual (1st page)
Preview of LG OLED65G6P T-CON BOARD LAYOUT VOLTAGES 2017 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG OLED65G6P T-CON BOARD LAYOUT VOLTAGES 2017 service manual (2nd page)
Preview of LG OLED65G6P T-CON BOARD LAYOUT VOLTAGES 2017 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG TCON BOARD LAYOUT OLED65G6P 2017 OLED 65 CON T-CON
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
32LG5000 (LD84A) kép néhány órás üzem után foltos
Sziasztok, tanácstalan vagyok eme készülékkel kapcsolatban. Bekapcsolás után megy néhány órát, kifogástalanul működik. Majd elkezd a kép színe megváltozni, elsősorban a sötétebb tónusoknál. Elvesznek az árnyalatok, pl. a népek arca egy piros plecsnivé változik. Szerintetek ez kiejlző vagy T-con hiba?
LG 42LB5500-ZA elfelejti a letárolt állomásokat
Tisztelt kollégák!
A címbeli készülék elveszti a beállított állomásokat kikapcsolás után. Még nincs nálam. A tulaj elmondása szerint a 03.50.09. szoftver van jelenleg rajta. Mit javasoltok. Próbáljak egy frissítést. Mi a tapasztalat ezzel az LB5500-as típusokkal?
Előre is köszönöm.
Üdv: Kovács György
Samsung N74A UE46B6000 main fejhallgatót hajtana, de az nincs
Sziasztok... Még mindig ezzel a mocsokkal, küzdök, de már szinte kész-- Adott egy UE46B6000 main... Beletettem egy monitorba, aminek a mainja kuka lett-- A kép fejjel lefelé volt, emiatt a HV flip-el meg kellett fordítanom a képet, de ahhoz a mainon belül más típust kellett választanom, mert a B6000-nél ez nem működött.. Minden OK, végül az MKV film lejátszás is megy... Most azonban felmerült egy újabb szívásom.. Most kötöttem be a hangszórókat, de full süket, nincs hang.. Ha állítom a hangerőt, nem hangszóró ikon van, hanem fejhallgató.. A hang menü is csak félig aktív, gondolom a tv azt hiszi, hogy fejhallgató be van dugva--- A szépséghiba, az ue46b60000-n nincs fejhallgató kimenet.. Gondolom az általam beállított típuson már van... Hogy hogy, azt sajna nem tudom.. vagyis hogy a lapon van a hp aljzat, vagy kidobó stb.. régebben is jártam így egy régi samsung tv-nél, hogy a zajos táp miatt firkált, s átírta az eepromot.. Ott volt azt hiszem "HP ID" menüpont, ahol lehetett állítani, hogy a fejhallgató alacsony vagy magas szintnél aktív... Itt ilyet sajnos nem találok... Van az újabbakban is ilyen más néven?? KÖszi.. L
LG 43lj500V-ZB TV nem indul.
Hozzám került egy 43LJ500V típusú TV azzal hogy működés közben leállt, ez után bejön a z LG logó majd újra indul. Amikor hozzám került még néhányszor véletlenszerűen sikerült neki, akkor a kép rendben volt, fényerő is megvolt 1-2 sec ig. Mostmár villan 3-at utána 10-20mp múlva 4-et   majd 10-20 s múlva újra kezdi. A tápfeszültségek szerintem megvannak, a háttér világítást vezérlő pontokon viszont nincs feszültség digit műszerrel mérhető ideig feszültség,  A  táp bekapcsoló lábon a 3,3V megvan, a táp be is áll stabil 12V-ra, de ez a ki-be kapcsolásra sem változik .  Az alaplapon 3,3, 1, 5V megvan.A T-conra viszont nem ad ki semmit. A ledek 31V-ról 220mA és 330 mA-t fogyasztanak, gondolom 2 ill 3 sor van a két ágon.  ( a tápfelirat szerint az össz fogyasztás 1A 31,5V-ról.)  A táp kondenzátorai elvileg jók ( párhuzamosan kötve a kapacitásuk megvan, egy egy kiforrasztva ESR,re kapacitásra szivárgásra jó) Szoftver update pendriveról induláskor nem csinál semmit. Esetleg rá lehetne kényszeríteni valahogy?
Mit lehetne még megnézni, mindent szeretnék kizárni alaplap csere előtt. ( flasselni sajnos nem tudom, max kiszedni/visszarakni a nand-flast-t) 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce