Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG RT-21FB700PX CHASSIS MC-019B.

TV - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
577.9 KB
Page
30
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS MC-019B. MC019B. RT 21 FB 700 PX MC 019 B. 21FB700PX 019B.
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG 32LV3400 TV nem indul
Sziasztok! Egy LG 32LV3400 LED TV nem indul. Egyedül a 3,5V van meg. Az előlapi LED kékes-lilásan világít (s nem kék, se nem piros, ill. mindkettő). Az alaplapra megérkezik az "ON" a kezelőegységről, de utána már semmi. Sem a 12V "ON" , sem a 24v "on" nem megy a tápra. Tudna valaki segíteni? (szerintem alaplapi gondja van) Köszönettel: Attila
LG M1921A-BZ nincs kép
Sziasztok! Ismét gondom akadt egy készülékkel, ami talán nem meglepő módon már megint egy LG. "csak osd nincs" hibával került hozzám, persze elhittem... Ezzel ellentétben a következőket tapasztaltam: Láthatólag a tápegységet javították (kondik cserélve) és az működik is rendesen. Bekapcsolás után "hangyák háborúja" (zaj) látható a képernyőn. Program váltásra reagál, de mintha nem váltana valójában. Kép (hang) semmilyen bemenetről nincs. Igaz úgy tűnik a bemenetválasztás sincs rendben. Feszültségek helyükön, (1.8v, 3.3v, 5v, stb) és itt akadtam el. Kérdésem az lenne szokott-e valami más ilyen hibát okozni, mint a proc. Gyanús, hogy ki-be kapcsolható távról, programváltásra és egyébre a képernyő villanása alapján reagál, de semmi több. Ha valakinek lenne tipje, ötlete azt megköszönném. Köszönettel: Z.
LG 42PC3RA Plasma TV
Az alábbi levelet kaptam nem rég a tanya postafiókjába. Megígértem, hogy kirakom a fórumra. Kiraktam az elérhetőségét is. Üdv.. Érdeklődésem lenne...Olvasgattam az oldalt,és láttam,h nagyon sok tv szerelő van jelen...Van nekem egy Lg 42PC3RA tipusú Plazma tv-m..És olyan gondal küzd,h bekapcsolás után pár percel kikakpcsol,és utánna már csak ki-be kapcsol...Ahhogy nézegettem az oldalt már voltak ilyen problémák és talán a táp lehet a ludas,de sajnos nem értek annyira hozzá.De a lényeg az,h szükségem lenne egy olyan szerelőre(nem szervíz) aki megtuná ezt csinálni!!!!Mi Pécelen vagyunk...Ha van rá lehetőség akkor kérlek adj egy telefonszámot amin tudok érdeklődni!!! Válaszodast előre is köszönöm!! Üdv:Bagi György bagira9@invitel.hu
LG 26LB75 tv képe először csíkos(megoldva)
Üdv Hozzám került egy LG 26LB75 típusú lcd tv készülék hibajelenség bekapcsolom a kép felső kb 1/3 a vízszintesen csíkos alatta egy színű szürke.Olyan hatása volt mintha lassítottan de változna a kép.Szétszedtem a tápfeszültségek rendben vannak.A fő panelon elkezdtem nyomkodni a processzort egy idő után bejött a kép normálisan.Most működik kb2 órája rendesen.Hűtőborda nincs rajta gyárilag.Valószínűleg a golyózás elengedett?Kit ajánlotok aki ilyet javít?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce