Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG RU-50PZ61 CHASSIS RF-043A.

TV - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
1.0 MB
Page
41
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG RU-50PZ-61 RF-043A. RU50PZ61 CHASSIS RF043A. RU 50 PZ 61 RF 043 A. 50PZ61 043A. RU-50PZ61
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG32LC46 TV.hez keresek CCFL csövet vagy bármilyen 32" -os hibás TV-t ill. csövet
Sziasztok ,
A fenti TV- hez keresek csöveket ill. ha van valakinek törött kidobásra váró 32" -os TV -je annak is örülnék , a csöveket hasznosítanám belőlük tovább.

Kerestem Digitális Harcsát is de nem találtam az elérhetőségét.Nincs meg valakinek az elérhetősége  ?
Köszönettel 
K.Sanya 
LG 26LH2000-ZA nincs kép tartalom Lezárható!!!
Tiszteletem!

A fent említett készülék anyum konyhai tv-je amin eltűnt a kép tartalom. Minden más működik,van hang,háttér világítás,távira-gombokra reagál,bemenetek élnek. Szétkaptam,majd mire megmértem a tápokat,amik jók voltak még a fesz. szabokon is,visszatért a kép. Napokig teszteltem,járattam vagy 10 órát,nem romlott el. Majd mikor visszaadtam volna megint eltűnt a tartalom. A helyzet nem változott,mire megmértem a tápokat ismét volt kép,de most már elég volt párszor ki-be kapcsolni és ismét eltűnt a tartalom. Leginkább arra változott hogy feltettem az asztalra,letettem a földre. Kiszedtem a panelokat,nagyítóval átvizsgáltam,nem találtam semmit,azért a tápot átkondiztam. Nem oldotta meg a problémát. Kezdtem ütögetni,semmi. Feszegetni a panelokat és az tűnt fel hogy inkább a kijelző feszegetésére reagál. Ebből kiindulva szétszedtem a kijelzőt hogy ránézek a saját paneljára. Azóta nem tért vissza a tartalom és a kép is világosabbnak tűnik. Én arra gondolok hogy a kijelzőbe volt a hiba csak most hogy megpiszkáltam jobban meghalt.
Szívesen várom az ötleteket!

Köszönöm!
Üdv.
 
LG LS3400 tévén nincs háttérvilágítás
Köszöntök minden Tanyakedvelőt !
LG LS3400 TÍPUSÚ led háttérvilágításos tv-n bekapcsolást követő rövid idő múlva megszűnik a háttérvilágítás....hang van. Kikapcsolást követő rövid idő múlva történő bekapcsoláskor sincs. Hosszabb várakozást követő bekapcsolásnál van kép, de ismét megszűnik a háttérvilágítás.
Hol keressem a hiba okát ? 
LG 42 PQ4500 plazma bontas
Udv minden tanyazonak!Szomoruan kozlom hogy bontasra van itelve a fentemlitett plazma.Szerveit atultetesre felejanlom ha valaki kompatibilisnek talalja. Z-sus,Y-sus,main,smps. :weep:
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce