Sziasztok!
A címben nevezett monitoron a hibajelenség részletesebben a következő:
-bekapcsolás után megjelenik az LG gyári logój utána egy pillanatra kb1-2másodpercre megjelenik az asztal képe(vagyis a windows desktop) és utána leáll!
Ismételt bekapcsolásra a leírtak játszódnak le!
Tápegység részét átmértem pontosabban a rajta található alkatrészeket,mérések alapján hibás alkatrészt nem találtam,tápfeszültségeket is mérnék ha nem állna le 1-2 másodperc múlva!
Csatolok képet a tápegységről!
Valószínűleg egy tápegység csere megoldás lenne(szerintem),mivel rajzot nem találtam hozzá!
Előre is köszönöm a segítséget!
1
2
Képfeltöltés City217 ...... kérésére javítva!
Van egy LG monitor CD770DC, ami általában jól működik. Néha azonban semmi sem jelenik meg a képernyőn, de ilyenkor a bekapcsológomb melletti LED ismétlődően, színét változtatva fénykódokat ad. Tud valaki ezeknek a kódoknak a visszafejtéséről valamit?!
Üdv' az Uraknak! A fent említett cucc "üresen" jónak tűnik, kiírja hogy szeretne csatlakozni de amint kielégítem eme vágyát, csak villog. Pontosabban fél másodpercig hibátlan kép, majd sokáig semmi, azután fél másodpercig hibátlan kép, majd..... stb. stb. Akad valaki e kies hazában aki tudja miért?
Hali!
A tárgybeli lcd moncsihoz scaler panelt keresek mert proci hibás.Nem látja a gépet.Mem ic csere nem segített.
A segítséget előre is köszönöm.
üdv!