Kaptam egy LG GD 330 telefont,de kellene hozzá használati utasítás.Megköszönném ha valaki tudna segíteni.
Hello mindenkinek,
a probléma a következő, LG F2400 típ. mobilnál nem tudom menteni a telefonban tárolt SMS-eket.
A telefon bluetooth-on kapcsolódik a pc-hez, természetesen a párosítás,a csatlakozás rendben van. Felépül az RFCOMM session, ezután az emulált soros port is működik. MOBILedit illetve MOBILedit Forensic szoftvert használtam, a telefonkönyv, a fényképek, a telefon adatok, pin kódok, telefonkönyv paraméterek, stb. mind lekérdezhetők. Az SMS-ek olvasásánál a darabszámukat megszámolja (104 db), de a listában már nem szerepel ennyi darab, a összeset nem olvassa ki, csak 8 darabot a SIM kártyáról. A telefon menürendszerében az összes üzenet olvasható.
Konkrét tanácsokat várok olyantól aki már ezzel a hibával találkozott, vagy olyat aki saját maga által kipróbált szoftvert tud ajánlani, amivel az SMS-ek ezen a típuson hiánytalanul lementhetők.
üdv
rn09
Helló !
Kifejezetten egy történelmi jellegű telefonos kérdés megválaszolására lenne szükségem. Kérem, hogy segítsen nekem, aki HOZZÁÉRTŐ.
A kérdéses információkat egyelőre sem a netről, sem pedig gyűjtőktől nem sikerült beszereznem. A dolgot súlyosbítja ráadásul az is, hogy a gyűjtők konkrétan beintettek, mikor megtámasztottam őket a kérdéseimmel. Az ember azt gondolná, hogy egy igazi gyűjtő örül, ha valami fiatal titán érdeklődést mutat a gyűjteményében szereplő cuccok után, úgy a műszaki tartalom, mint a történelmi szerep után, de nem így van. A sok idióta még az információkat se hajlandó megosztani !
Egy tanulmányhoz kellenének az alábbi információk, a lehető legpontosabban. Egy listára vagy felsorolásra lenne szükségem az összes magyar gyártó (gondolom, hogy BHG, majd Telefongyár, majd Mechanikai Művek) által gyártott összes ELŐFIZETŐI telefonokról, amiket a Posta a LAKÁSOKBA KIADOTT 1945 és 1995 között. CSAK MAGYAR ELŐFIZETŐI TELEFONOK TÍPUSAI KELLENÉNEK, a külföldről szerzett telefonok, különleges telefonok (pl. bányatelefon, szerelői telefon) az nem. Kizárólag azok a magyar gyártású készülékek érdekelnek információ szinten, amelyek egy család lakásában előfordulhattak 1945 és 1995 között.
Nem tudom, hogy mekkora lista lenne a dologból, de ha nem nagy kérés, akkor tudna nekem valaki vésni egy (vagy küldeni egy már meglevő) listát az alábbi tartalommal ?
-telefonkészülék típusjelzése
-gyártó cég neve
-gyártás kezdete (esetleg még a vége)
-az az év, amikortól a Posta a lakásokba kiadta az adott típust (esetleg az is, hogy meddig)
Az időintervallum 1945-1995.
Nagyon megköszönök minden ÉRTÉKES segítséget. Az olyan hozzászólás nem érdekel, hogy "ja, emlékszem, hogy a 70-es években ilyenünk/XY típusunk volt". Az ilyen hozzászólásokkal ne is fárasszon senki, mert az ilyen gittrágás nem segítség. Nekem pontos válaszokra van szükségem a kérdéseimre ! Megköszönöm előre az összes építő jellegű segítséget.
Ahogy tudok, jövök és reagálok a válaszokra. Köszönöm.
Sziasztok!
Távsegítségben kellene átállítanom egy LGK40-et. Sajna édesapám nem nagy telefonguru, így pontosan lépésről lépésre kellene lediktálnom.
A kézikönyv szerint a beállítások, hálózat mobilhálozatoknál kellene lennie egy hálózat típusa menüpontnak, ahol ki lehetne választani, hogy 2G, 3G vagy 4G. Ha valakinél van ilyen készülék, és megnézné nekem, nagyon megköszönném.
A készülék vodafone-os, nem tudom, hogy mennyire változik a szoftver a szolgáltatótól.
Üdv: Jácint