Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG TV MAIN-MC-059A B 6870VM1538P1 080215 ZHAOSHK CPU LG046N 9R EEPROM

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
541.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    LG TV CPU LG-046N EEPROM MAINMC059A 080215 ZHAOSHK LG046N 9R MAINMC 059 6870 VM 1538 046 MAIN MC 059A
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LED LG32LF580V -eMMC olvasasahoz bekötési rajz
Udvozletem mindenkinek!Segitseget kérnek, valakitől, van egy LED LG32LF58V tipusu tv,amelynél az a problema,hogy az LG logónal leblokkol, nem mozdul onnan a kep.Most van egy RT809H tipusu programozóm,meg vasaroltam a kinaiaktol,és szeretnem kiolvasni az eMMC-bol a szoftvert ,mert azt hallottam,ha ujrairom, van esélyem, hogy működjön.A kovetkezo bekotesek kellenek:CLK;CMD,DO, VCC;VCCQ.A szoftvert az tudom ,hogy nehezen fogom beszerezni ,csak ha ki nem masolom valamikor egy mukodokepes tv-bol. Köszönöm előre is!
LG 42PC1RR ZSUS zárlat
Szép napot mindenkinek! A fenti készülék ZSUS panelja zárlatos a +VS tápon, bizti szakadt. 6871QZH956A tipusú van benne. Kérdésem az lenne, hogy ezen kívül lehet-e még más hibája is, vagy bátran megrendelhetem az újat. Most is működik, hang van, vinyó megy, távra reagál. A SINI-nél kapható, de 056B a száma, képen úgy néz ki, mint ami benne van. Kompatibilis-e a kettő egymással? Köszi a segítséget! Zoli UI: Ha valakinek van esetleg működőképes panelja az is érdekelne!
LG 32SL8000 ( LD 91K sasszi) LCD TV képhiba.Megoldva.
Üdvözletem mindenkinek ! Már megint belefutottam egy komoly hibába. Szeretném megkérdezni a nálam tapasztaltabb kollégákat , hogy mire tippelnek a következő hibajelenséggel kapcsolatban .Én személy szerint a kijelzőt gyanúsítom. A tv bekapcsolását követöen kijelző felső 1/3 felében látható a kép az alsó 2/3 rész függőlegesen fehér és szürke csíkok láthatóak. Majd 20 perc bemelegedés után teljes lesz a kép(de nem hibátlan).Akkor is marad egy vízszintes csík és átnyalatni színkülönbség. A fényképen jól látható. Ennek a kijelzőnek mindkettő oldalán van cof fülek. Valószínű,hogy átköthető. A kijelző típusa: LC320WUD https://www.youtube.com/watch?v=6YPALxLVoEU&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=0JQdUnrWdxU&feature=youtu.be Tápfeszeket , kondenzátorokat rendben találtam . Köszönöm , ha valaki tud valamilyen támpontot adni . Üdv :
LG MZ-42PZ44 chassis: RF03FA néha az áramfelvétel megugrik és tönkreteszi a hibrid IC-t
Üdv. mindenkinek! Van egy LG 42-es plazma Tv-ém amit lomostól vettem z-sus panel hibás volt tönkre ment a hibridbe 6 alkatrész. kicseréltem ment a tv rendesen kb 10 órát gyönyörű a kép is de volt, hogy sistergö hangot adott mint amikor fogja valami a tápot, mert fogja valami a tápot viszont a sistergés az y-sus panelben hallható de nem biztos olyan fura hang hogy alig lehet megtalálni helyzetét. Miközben adta a hangot a képen színes pöttyök jelentek meg de nem vészes tehát a képernyön nem sok minden látszik a hibából, tudtam ez igy nem jó és elkezdtem méregetni, az y-sus áramfelvétele 2x-esére növekedet miközben a hangot adja, 0,3A-ról 0,6A-ra. A Z-sus panel áramfolyása szintén 2x-esére emelkedik, hogy az y-sus nem ment tönkre csak szerencse, a z-sus panel hibrédjében szintén az a 6 alkatrész ment tönkre. tehát most rendeltem még egy hibridet és nem szeretném hogy megint gallyra menjen tudtok nekem segiteni hol lehet a gond és mivel? hibás lenne a vezérlő panel? Ha igen mi a hibálya? Találtam a neten egy ilyen oldalt: http://ffseb.wordpress.com/2012/02/02/fixing-the-lg-pdp42v5-coloured-dots-problem/ Szerintetek ha kicserélem a fent leirt alkatrészeket helyre jön a TV?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce