Sziasztok!
Egy LG soundbar subwooferének javításával vagyok gondban.
A sub típusa SPN6-W, de az SPN8-W ugyanaz - annak az sm-ét feltöltöttem ide.
Szóval van egy hatlábú - SSOP6 tokozású - analóg kapcsoló ami a 3,3 V tápot kapcsolná, de nem teszi. A manuál igen szűkszavú, még a típust sem adják meg.
Addig jutottam, hogy a funkcióját tekintve BD2222- BD2244-ig lehetne valamelyik, de a felirat nem stimmel, mert ezen cLCRU van míg az említett BD-n BL vagy BM kellene legyen.
Mivel a kapcsoló jel típustól függően vagy GND, vagy 3,3 V nem mindegy mi kerül bele.
Tehát a cLCRU felliratú valószínűleg más gyártó terméke, vagy én vagyok zsákutcában.
Na ebben kellene a segítség.
Köszönettel: Hifista.
Segítségre volna szükségem!
Feleségem elvitte az autót /OPEL Zafira/ belső tisztításra és úgy jött vissza az autó, hogy a rádió visszajelzése eltűnt. Bekapcsolható, de a rádión levő gombokra nem reagál. A kormányról váltható állomás, de visszajelzés akkor sincs. Mi lehet a probléma?
Hali.
A fenti keverő rajzát keresem mert gerjed a köcsög de csak addig amíg föl nem idegesít mert utána már röpülni fog nem gerjedni.Köszi.
Clatronic AR 773 DVD&TFT (Rostock Rkbth43) nincs kijelzés.
Széttúrtam a netet, de semmi használhatót nem találtam. Van rajza vagy ötlete valakinek?
Köszönöm:
Tibor