Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LORENZ MUNCHEN LG 1932 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
804.9 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lorenz manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LORENZ MUNCHEN LG 1932
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Musical Fidelity M1 DAC MkII tápegység lekapcsol (megoldva)
Tisztelt Fórumtársak!

Érdeklődöm,van e valakinek a Musical Fidelity M1 DAC MkII  digitál-analóg konverterről szervízkönyve,kapcsolási rajza,vagy a TOP244PN IC-vel működő ugyan ilyen tápról rajza(mert van olyan Musical Fidelity aminek is ezzel működik a tápja). A probléma az,hogy bekapcsolás után rövid időn belül kikapcsol a készülék. 2013-ban vettem a készüléket. Szemre problémát nem látok,az alkatrészek jó minőségűek,akármilyent nem is akarok beletenni.Van olyan külföldi fórum,ahol ez volt a hiba,és a TOP244PN IC cserével megoldódott (Ő foglalatba tette ). Érthető,hogy nem akarom csak a hibás alkatrész kiforrasztani,nem pedig ezt azt kiforrasztani,és ha jó meg  vissza stb. Ahogy olvastam +/- 12V-os a táp.

     Köszönettel: Feri

 
 
Denon PMA-425
Sziasztok! Ezzel az erősítővel az a problémám, hogy halkan szól, de nagyobb hangerőnél kikapcsol a relé és villog a piros led. A végfokot átmértem az rendben van, ezután átkötve a relét rendesen szól, akár teljes hangerőn is, de kikötve újra kikapcsol. Mi lehet a gond, a relét behúzó tranzisztor is jó?
Rotel RSX-1055 távirányítóra nem reagál
Sziasztok!
Hozzájutottam hibásan ehhez a gépezethez, sikerült is életre kelteni, de van egy apró "hibajelensége".
Az erősítő tökéletesen működik, viszont ha kikapcsolom a távirányítóval (standby-ba), kb fél óra után már nem lehet bekapcsolni a távirányítóval, csak ha az előlapon ki-be kapcsolom a főkapcsolóval.De ezek után a távirányítóval ismét minden működik.
Találkozott már valaki ilyen jelenséggel?
 
philips 22rh590 egyik csatorna zajos (MEGOLDVA)
philips 22rh590 erősítő egyik csatornája zajos. A végfokban lehet a hiba, mert a bemeneti csatólókondit ha testre teszem, a zaj megmarad. A félvezetők mérve jónak látszanak, a feszültségek rendben. Jól jönne valami tipp.

Élőre is köszönettel: Myckie
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce