Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

MAGNAVOX AIR KING-39U 1938 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
114.9 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar magnavox manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    MAGNAVOX AIR KING-39U KING39U 1938 KING 39 39U
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Akai AT-K1 nincs FM adás-Megoldva-
Hello.A fent emlitet tuneren nincs FM adás.Segitséget kérnék a javitásban-hozzáteszem nem nagyon értek a rádiokhoz-de ha nem olyan bonyolult,akkor megprobálom én,ha nem megy,akkor eladom igy hibásan.Rajzot nem találtam hozzá-vagy csak nem jól kerestem.Köszönöm. Köszönöm mindenkinek a segitséget.Rádiotechnikában egyátalán nem vagyok jártas,igy talán feltünt volna egyböl-vagy,ha teszek el képet a készülék belsejéröl-akkor a tanult szakembereknek,hogy a forgókondenzátor tetején levö kondenzátorok eredetileg nem képezték a készülék eredeti alkatrészlistáját.Ahogy lejebb emliteték,valószinüleg átvolt hangolva keleti normára anno.A kondenzátorok eltávolitása után a trimmer kondikal sikerült beállitani a megfelelö ferki helyeket,és jelerösséget.Jelenleg tesztelem,hogy az adok nem másznak-e el.
Technics RS-AZ7 féloldalas és nagyon zajos a lejátszás nem calibrál
Sziasztok tudnátok esetleg ötletet adni. Van egy Technics Rs-Az7-es deckem rég nem használtam most féloldalas szól az egyik csatorna szinte sehogy,nagyon zajos és nem calibrál de szerintem ez a féloldalasság miatt.A kazettafészek belseje mintha penészes lenne. Üdv László.
Linn lk140 linie dual kanal végerősítő kissé elszenesedett
Üdv mindenkinek,
a képeken látszik a hiba nem is érdemes vele foglalkozni.
De amikor megláttam elsőre alig hittem a szememnek.
Ez egy végerősítő és elég komoly árakat kérnek egy ilyenért.
Az egyszerűség a letisztultság,egy hálózati kapcsoló jel bemenetek
és hangfalcsatlakozók.
Szóval mi a véleményetek erről a csodáról.



 
Caliber RMD266 Autórádió USB és SD ről nem működik.
Üdvözletem! Keresem a Caliber RMD266 , USB-SD Autórádió kapcsolási rajzát. Wanted-be feltettem. Csak a rádió működik. Táp megvan és a kijelzőn jelzi a SD és USB jelenléttét. Funkciót lehet választani , sőt megy a lejátszás számolása. Hang nincs, csak rádió üzemmódban. Tisztelettel kérném , előre megköszönve a nagy Net vadászok segítségét. Lekövethetetlen a parányi kétoldalas nyák , a százszor átlépő fólia és légyszar nagyságú alkatrész. Tisztelettel: Öreg Tom "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el. Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!" Még Neked is célszerű a helyes címadás!!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce