Sziasztok!
Ha valakinél van ilyen panel megnézné mi a táp IC tipusa?
Üdv!
Van egy öregecske, de tip-top állapotú Miele W921 mosógépünk. Ma szétesett a lúgszivattyú szűrője, ami egyben a szivattyú fedele is. Ilyen:
https://www.sparesonweb.com/shop/pump-filter-miele-31392p.html
Kérdeném, van-e valami ötletetek, hol kaphatnék, akár használtan is egy jót?
Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy miként tudnék belépni a fent nevezett gép szerviz menüjébe? Alacsonyabb típusszámú modellekhez megtaláltam itt a leírást, de az enyémnek teljesen más a kezelőfelülete.
Előre is köszönöm!
nils
Tisztelt Hűtőgép szakértők!
A 270literes fagyasztómból,(10 éves) erővágó útján eltűnt a kompresszor(garázsból). (Borsodban lakom, nem részletezem a miérteket...)
Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen kompresszort vegyek bele?
A Miele, az eredeti típust - HXK12AA5.1 - 530Euróért adná. A Sininél, ugyanez, 107ezer(Ft) + áfa. Iszonyat.
Sajnos nem tudom, mit jelent az 5.1 a végén, de 20Ezer körül már van olyan R600-as kompresszor, ami pontosan ilyen típus,
csak nincs utána 5.1.
Lenne szakember, aki átmossa, megtöltse,(R600a, 48gramm) csak szerezzem be.
Kérem, hogyha bármilyen más típusú (olcsóbb)kompresszorral helyettesíteni lehet, ne kíméljetek.
Kedvező, válaszokat előre is megköszönve, üdv.