Sziasztok Mesterek!
A fenti géppel kapcsolatban kérnék egy kis segítséget. A képen látható felső lámpa villog, az alsó világít és a piros is. Nem megy a fűtés. Fűtőszál, hő korlátozó mérve jó. Ntc 187k és melegedésre csökken.
Lenne ötlet merre induljak? Köszönöm
Sziasztok!
Van nálam egy Miele típusú felültöltős mosógép, mely nem indul el. Villog rajta az Ázratás/előmosás és centrifuga sorban az alsó kettő felváltva.A panelja sajnos az előlapi burkolat alatt van, azt nem tudtam kiszedni, meg nem is nagyon akartam széjjelfeszegetni, míg nem tudom mi a nyűgje.
Előre is köszi minden segítőnek! (képek feltöltve)
Sziasztok!
Adott a címben említett mosógép. A feleségem két alkalommal azt vette észre az elmúlt héten, hogy ha 1-1,5 napig nem mosott a dob aljában víz gyűlt össze. Centrifuga programot indítva leszívja a vizet, valamint a kész mosás kiszedésénél sosem tapasztalt maradék vizet.
Nem szedtem még szét, de arra gyanakszom, hogy a vízbeeresztő szelep ereszt. Ezek javíthatóak (szétszedhető?) vagy csak cserélni lehet?
Sziasztok!
A címben szereplő mosógép TACHO GENERÁTOR tekercsének mekkora az ellenállása? 255Ohmot mérek. Más fórumokon 70 Ohmot írnak.
Az elektronika hibáit kijavítottam, de F53 hibakódot jelez, ami TACHO hibát jelent. Felhívtam egy MIELE mosógép szervizest, aki azt mondta, hogy küldjem el a mosógépet, és megjavítja. ( ??? ) Komoly szerelő lehet. Mintha csak 2 Kg lenne a gép.
Tőletek kérek segítséget.
Üdv:
Laci