Sziasztok!
Nemrég vettem a telefont, de sajnos a "SIM-kártya cserénél lezárás" opció aktív és a készülék biztonsági kódot kér. (Az alap 12345 nyilván nem működik.)
Wintesla 5.32 programmal MBUS-on csatlakoztam a telefonhoz, de sajnos a konkrét típushoz tartozó RAE-3N.dll fájlt nem találtam sehol. Ezért az NSE-K 1/3 típushoz tartozó .dll fájlokat használtam. Addig eljutottam, hogy az alap adatokat (IMEI szám, HW/SW verzió, akkufeszültség stb.) ki tudom olvasni, de a "Read user settings" lehetőségre "Invalid data error" hibaüzenetet kapok.
Vajon a megfelelő .dll segítségével ki lehetne olvasni a biztonsági kódot, vagy csak a FLASH újraírása segítene? Valaki esetleg tudja, hol lehet megtalálni a RAE-3N típushoz szükséges .dll fájlokat?
Minden segítséget előre is köszönök!
Üdv:
Gyula
Sziasztok!
A saját Nokia N86 8mp telefonom produkálja ezt a jelenséget.
"forgatja a kijelzőt ,,,meg gombok lezárva gombok kioldva és ezeket ismétli
míg le nem fagy"
Vittem telefonszervizbe ott szalagkábelt cseréltek rajta és azt mondták jó.
Ugyan azt csinálja mit előtte.
Nem viszem szervizbe mert már nem érné meg
Mi okozhatja ezt a hibajelenséget?
Árpi
Helo. A fent emlitett telót szeretném gyári visszaállitásra tenni,csak az a gond hogy kéri a biztonsági kódot .Ezt a kódot én meg nem ismerem.Meglehet-e valahol találni ezt a kódót?Köszönöm.
Üdv Kollégák!
Abban kérném a segítségeteket, hogy vennék egy N8-as telefont jó árban, de Vodás, én meg telenoros vagyok. 20 ezerért akarják függetleníteni, úgy, hogy ne vesszen el a gari. Állítólag valami kódot kell beírni és független lesz. Ha elromlik, ugyanezzel a kóddal vissza lehet kapcsolni a függőséget. Ha ki kell fizetnem a kikódolást, már nem éri meg megvenni. Tudna valaki segíteni ez ügyben?
Zoli