Sziasztok!
Van egy Nokia 6310i telefonomm aminek csupán annyi a gondja, hogy nem csörög. Minden más tökéletesen működik. Ezt a telefont így kaptam.
A csipogót (amin a csengőhang szólna) kivettem és kipróbáltam, működik.
Aztán nézegettem mikroszkóppal, a panelen csipogó alsó érintkezőjének az 1/3-a hiányzik és van ott egy furatgalván, amiről kapná a jelet. Gondolom ez a probléma ok.
Meg tudná mondani valaki, hogy az érintkező hova megy tovább?
Ha lehet, bekötöm vezetékkel a megfelelő helyre.
Sziasztok!
Nemrég vettem a telefont, de sajnos a "SIM-kártya cserénél lezárás" opció aktív és a készülék biztonsági kódot kér. (Az alap 12345 nyilván nem működik.)
Wintesla 5.32 programmal MBUS-on csatlakoztam a telefonhoz, de sajnos a konkrét típushoz tartozó RAE-3N.dll fájlt nem találtam sehol. Ezért az NSE-K 1/3 típushoz tartozó .dll fájlokat használtam. Addig eljutottam, hogy az alap adatokat (IMEI szám, HW/SW verzió, akkufeszültség stb.) ki tudom olvasni, de a "Read user settings" lehetőségre "Invalid data error" hibaüzenetet kapok.
Vajon a megfelelő .dll segítségével ki lehetne olvasni a biztonsági kódot, vagy csak a FLASH újraírása segítene? Valaki esetleg tudja, hol lehet megtalálni a RAE-3N típushoz szükséges .dll fájlokat?
Minden segítséget előre is köszönök!
Üdv:
Gyula
Szevasztok lenne egy ilyen kérdésem,a lányomnak tavaj vettema fentebb irt készüléket,egy nap telt el még anyi se másnap ra behalt,visza az üzletbe,normális országba ezt rögtön becserélik,nálunk nem ,3hónap mulva visza küldték, hogy szovtvert kelletett benne cserélni,persze ezt nagyvonaluan igyen csinálták.Na azóta már 3szor kellet szoftolni,nálunk ez olyan1500 forintnak megfelelő öszeg,és10perc,na azt szeretném tudni van e valahol szoft feltéve illetve én megtudném e szoftolni,mert megint lefagyott.
Érdeklődnék, hogy ez a kövület milyen tápfeszű töltőt kér és milyen polaritással. Az előlap hogyan feszegethető le?
Laci