Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

NOKIA 6310I NPL 1.

MOBILTELEFON - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
414.7 KB
Page
11
Category
MOBILTELEFON
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar nokia manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    NOKIA NPL 6310I 1. 6310
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MOBILTELEFON forum topics:
Nokia 3110
Sziasztok! Kaptam egy Nokia 3110 classic készüléket de a kijelző nem működik,csak sötét és világos csíkok vannak rajta.Nekem 3109-em van belepróbáltam annak a kijelzőjét de azzal még sötétebb.Állítólag lesett de nem ez az első mert egyet már cseréltek benne.Érdemes-e beruháznom másik kijelzőre vagy tanítsam meg repülni./akku nincs T-mobilos/ Köszi a segítséget.
LPH7779 es LCD-t lehet-e helyettesíteni az LPH7366-os LCD-vel? NOKIA LCD.
Sziasztok! Az témában említett típusról csak azért érdeklődnék, mert olvastam hogy elméletileg lehet használni az LPH7366-ost a 7779 helyett. Mert ahogy nézegettem az egyik oldalon ott azt írták, hogy a 7366-os kijelzőnél a 6-os lábat (OSC) csak a GND-re kell kötni és jó lesz. És amúgy is PCD8544-ez vezérlő van mindegyikbe. Na ezt szeretném megkérdezni hogy igaz-e? Igaz nem telefonba lesz a kijelző hanem egy AVR-es cuccomhoz. Az alábbi telefonokban találhatók ezek a kijelzők: LPH7779-es Nokia 3210, 3310, 3330, 3315, 2250m 3410 LPH7366-os Nokia 5110, 5120, 5130, 6110, 6150 Előre is köszönöm.
MEGOLDVA - Nokia E6-00 (RM-609) BB5 S60 Magyarnyelvű és billentyűzetkiosztású ROM / Firmware
Sziasztok!

Nokia E06-00 -hoz keresek olyan ROM-ot (Firmware-t), amely tartalmazza a Magyar nyelvű kezelőfelületet, illetve a Magyar QWERTZ billentyűzetkiosztást.

Sajnos a kevés letöltési link többsége már, vagy halott, vagy nem tartalmazza a magyar nyelvet, illetve billentyűzetkiosztást.

Szeretném megcsinálni magamnak tartalék telefonnak, illetve megőrizni az útókornak.

Szíves segítségetek előre is köszönöm!

Készülékinfó

Egyéb:

Ha esetleg valaki tud ésszerű áron SL3-as nokiát függetleníteni, kérem jelezze, mert a Telekomnál elvéreztek rajt így 2025-ben (pedig annó ők forgalmazták ezt a készüléket... tudom, tudom, megszűnt a NOKIA, de azért akkor is...)
Nokia 6610i rendbetétele
Üdv Mesterek ! Kicsit viseltes a telefonom. Előlap plexije repedt és csak sejteni lehet mi van mögötte. Hátlap leesik magától. Billentyűzet itt-ott már nem működik. Akkumulátor egy hetet elmegy. Nekem eddig megfelelt. Csak ezt a beszerzést ismerem : http://www.skyphone.hu/ Van olcsóbb , vagy érdemes vele foglalkozni? Okosabb új nem kell,ez megtenné. Az új hasonló tudású és főleg jól látható típusokat nem ismerem. Véleményeket , tanácsokat köszönettel fogadok. Tisztelettel : Öreg T.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce