Szervusztok.
Egy ilyen használt készüléket kaptam saját használatra.Telenor függő.Az akkumulátora már nem tartotta a töltést, vettem bele másikat.Viszont így sem tart tovább 1 napnál a használhatósága, a kijelzőn ugyan max.töltöttséget jelez de az nem fedi a valóságot. Amikor meg a kedve úgy tartja, egyszerűen felhív valakit a telefonkönyvben levők közül úgy,hogy az asztalom áll nyugalmi helyzetben.
Mobillal sosem foglalkoztam ezért kérnék segítséget hozzá.
Tud segíteni valaki a rendbehozatalában? Vagy egyszerűen nem gazdaságos a javítása?
Köszönöm az esetleges segítséget,tanácsokat.
Üdv,
Szevasztok
Feleségem,kapott egy ilyen telót,de az internet bevan kapcsolva,és szedi a pénzt rendületlenül,esetleg megtudnátok mondani,hogyan kell kikapcsolni a nett rajta,amugy Magyarországról van a telefon,ha ez valamit jelent.
Szevasztok lenne egy ilyen kérdésem,a lányomnak tavaj vettema fentebb irt készüléket,egy nap telt el még anyi se másnap ra behalt,visza az üzletbe,normális országba ezt rögtön becserélik,nálunk nem ,3hónap mulva visza küldték, hogy szovtvert kelletett benne cserélni,persze ezt nagyvonaluan igyen csinálták.Na azóta már 3szor kellet szoftolni,nálunk ez olyan1500 forintnak megfelelő öszeg,és10perc,na azt szeretném tudni van e valahol szoft feltéve illetve én megtudném e szoftolni,mert megint lefagyott.
Sziasztok!
Érdeklődni szeretetnék, hogy Nokia 6303 classic (RM-443) típusú mobiltelefonnál megoldható e valahogy, hogy régebbi szoftvert tegyek rá?
Például 10.1 helyett 6.40.
Azt tudom, hogy újra lehet frissíteni PC Suite-al vagy OVI-val, csak hogy régebbit lehet e visszatenni azt nem.
Aki esetleg tudja hogyan lehetne, akkor írja meg.
Köszönöm.