szervusztok
...tehat,nincs hang,olyan benyomast kelt,mintha a fazisdetektor rezgokore elhangolodott volna,de nem...
keramia szurot csereltem,...csak zug,a hangszin normalisan szabalyozhato,
a kep kifogastalan,
van ennek a tipusnak szervizmenuje?
otletet kerek Toletek,mert kifogytam...
koszonom a figyelmet
Sziasztok!
Itt állok ezzel a TV-vel és nem tudom azonosítani az egyik elko kondezátor értékét mert hiányzik a "kalapja" azaz nincsen rajta sapka.
A pozíció szám ha jól olvastam akkor C515.
Sajnos rajzom az nincs hogy pótolni tudjam.
Ha valaki tudja kérem ossza meg velem is.
Köszönettel István
Szép napot mindenkinek!
Alkatrésznek kaptam egy ITT Nokia 7140 PS Ideal Color sasszit. A kombinált tuner állítólag jó, de nincs hozzá semmi rajzom. Ha valakinek netán meglenne és megosztaná velem, nagyom megköszönném. A tuner 30 pin-es csatlakozós, a 34 pin-es rajza, pinek címe az meg van, de nem jó az enyémhez.
Előre is köszönom, ha valaki segít.
jdubik&inmail.sk
Sziasztok!
Adott egy ilyen masina.
Ma ide került elém, de nem tudom mit kezdjek vele!
Van még egy kisebb az jobb állapotú.
Ennek nincsenek meg a hangfalai, a hibát igazából nem tudom mi lehet/lehetett vele, vagy működött-e.
Most azt látom, hogy a képcsőpanelt eltörték pl. csőre rámérve kb. 50%-os az EAK :(
PIP-es ha jól látom :)
Érdemes ebbe belefogni? Ha azt mondjátok, megbízható, jó gép akkor összetákolnám, de ha nem akkor elbontom. TEA (gondolom TEA2165 vagy 64 van benne:) ) és egyéb használható ic-k mind benne vannak, viszont ugye állapotról még semmit nem tudok.
Köszi skacok!
Üdv:
Pityesz