Hello!
Van egy ilyen régi Nokia telefon telekomos, de most más sim kerülne bele.
Van erre valami free megoldás?
Telefonnak nincs semmi papirja már, igy a szolgáltato sem foglalkozik vele.
Köszi!
Hello!
Van egy nokia 3120 classic telefonom, aminek a kijelző világítása meghalt. Eleinte ha rádugtam a töltőt és úgy kapcsoltam, működött, de most egyáltalán nem világít! Mi lehet a baj?
Sziasztok.
Egy Nokia 6700 slide MT elkezdett makrancoskodni - minden kiválasztott funkciója körbe¨-körbe pörgött. Egész biztosan az izzadságtól, mert ahogy az elem ki volt véve és nyitott állapotban pár napot szikkadt, újra rendben működik.
Ezért szeretném áttisztíttatni, hogy neismétlődjon a hiba.
Lehetséges és ha igen, mennyire igényes?
János.
Sziasztok!
Egy kis segitséget szeretnék kérni,nokia N95 telot akarok venni,használtan!Amit letárgyaltam,annyi hibája van tulaj elmondása alapján:térerö csak sik terepen van,épületben,dombos vidéken nincs,keresi a hálózatot!Azt állitja,antannát kellene benne cserélni,neki azt mondták telos boltban!Szerintetek ennyi megoldhatja a problémát,vagy csak találgatás szintjén van?Hol lehet,s kb mennyiért venni bele uj antennát?Más hibaforrás,stb?Akinek van ilyen tapasztalata,kérem irja meg!Elöre is köszi!