Van egy Onkyo TX-NR646 házimozi. Bekapcsolás után ezt az üzenetet írja ki. NG:LCRSLSRBLBR. A reset nem segít. A végtranzisztorok mérve jók, feszültségek megvannak.
Van valakinek ötlete, hogyan tovább?
Előre is köszönöm.
Mindenkinek Boldog Újévet Kívánok!
Sziasztok,
Segítséget kénék, nem régen vettem egy Onkyo TX-SR505e házimozi erősítőt kb 12-13 éves. Ha kihúzom a konektorból gyakorlatilag azonnal elfelejt minden beállítást, rádió adókat stb. A használati utasításban benne van a "battery-less memory backup" funkció. Azonban sem a kapcsolási rajzon sem a gép peneljein nem találtam "szuper" kondenzátort. Ha valaki tudna segíteni legyen szíves vessen már egy pillantást a kapcsolási rajzra, érdekelne melyik áramkör ezért a felelős, ha egyáltalán tényleg bele van építve ez a funkció.
Köszönöm!
Sziasztok
onkyo TX-NR609 Kép van hang nincs hiba.
Valaki nem tudja honnan lehetne beszerezni megfelelő minőségű DTS chipet jó árban onkyo erősítőköz ?
D830K013BZKB4
már rendeltem egy DTS chipet de egy reballozottat küldött a kínai ami szintén halott. :/
esetleg panel milyen árban lenne valaki nem tudja?
Üdv. Glain
Sziasztok!
A kezembe került ez az "állatorvosi ló" azzal a problémával, hogy a HDMI be és kimenetek nem működnek. Tehát se az OSD , se pedig a HDMI bemenetekre kötött jel nem jelenik meg sem a MAIN, sem pedig a SUB kimeneteken. A saját kijelzőjéről elérhető Setup-ban már amit lehetett átnéztem, kipróbáltam, de semmi előrelépés.
Eredetileg az USB és a Bluetooth hang lejátszás során elindult ugyan a lejátszás, de egyik esetben sem volt hangkimenet. Ezt a problémát az Onkyo oldaláról a típushoz letölthető firmware-re frissítés megoldotta. Szerintetek firmware oldalon lehet a hiba, vagy pedig HW-es gond van? Sajnos a firmware frissítés előtt nem próbáltam ki a HDMI-t.

Ha volna valakinek tapasztalata a típussal és a hibával, megköszönném, ha megosztaná.
Köszönöm.
dongo