Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ORION CTV 022-025 ES 028 OPCIOZASI TABLAZATA

TV - SERVICE MENU
Type: (XLS)
Size
16.5 KB
Page
---
Category
TV
SERVICE MENU
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar orion manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ORION CTV TABLAZATA 022025 ES 028 OPCIOZASI 022 025 022-025
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Orion T 2160 stx-s-fl bekapcsolás után mikor kinyit a kép rögtön leál a táp.Megoldva
Szevasztok Hozták ezt a fentebb leirt tvt,sajnos a chassisát nem tudom,esetleg megsughatnátok,hibája a következő,bekapcsolom,hallom megyen a függőleges,megjelenik a magas is,de mikor,megjön a kép rögtön kikapcsol,gondolom a sugáráram utját kellene átnéznem,de nem tudom milyen rajzot keressek.
ORION T32-D LCD TV kontroll led villog
Üdv. Mindenkinek! Fent nevezett TV hez keresek SPI Flash tartalmat. main:17MB62-1 V1 210411 a kártya olvasó cimkén: 26737841 LGEWUE feliratok vannak. üdv.
Orion Gall és az Euro-AV
Sziasztok! A hozzáértőbbeket kérdezném, hogy mit kell tennem a fenti kiszedhető-bedugható távirányítós TV-mel hogy meg tudja jeleníteni egy Eu-AV csatlakozóból jövő jelet. Van egy kábelem amit ilyen ócska TVkehez gyártottak, a másik vége egy 7 csatis DIN dugó. A TV-n van ilyen ajzat, és ha beledugom, láthatóan átlép valami AV módba, mert tök sötét minden. (Tehát nem mutat semmilyen beprogramozott csatornát.) De kép az nincs. Mit kell hová beforrasztani, hogy lásson az emberfia valamit? Kösz előre is. Kapcs. rajzom sincs hozzá.
ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2
sziasztok. Még mindig ezzel a sz@rral kínlódok, egy kis segítség kellene. Hibajelensége: bekapcsolás után beadja az autoinstal menüt, majd 3másodperc mulva visszakapcsol készenlétbe. A tápegysége készenlétben is indítgat 3 másodpercenként. Kértem rajzot, kaptam is, de a táp nem szerepel rajta, bár szerintem nem is az a baja. Ha művileg beindítom szép stabilak, egyenesek a feszek. EEprom hibára gyanakodtam, de már semmi sem biztos. Ha teszek bele egy üres(FF) 24c64-et, akkor úgy ahogy kell felírja magának a tartalmat, de a hiba marad. Ha egy valamilyen tartalmú eepromot teszek bele, akkor úgy-ahogy működik, beenged a menube, lehet hangolni bár adást nem talál(mák sincs), memóriába lehet rakni a beállításokat. Következő bakapcsolásnál pl. a nyelv beállítását nem jegyzi meg. Ha a szervízmódban (a működő eeprommal) csinálok egy nvm resetet, akkor ismét csinálja a 3másodpercenkénti kikapcsolást. Ehhez kellene valami ötlet. köszi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce