Sziasztok!
Teljesen jó kép van ,de a hang nem működik.
Nem találtam pupos kondikat, kontakt hibákat és szerviz manuált sem ezen az oldalon hozzá.
Köszi a segítséget!
Sziasztok!
Orion T3237 S LCD TV nem indul, a készenléti LED sem világít. A táp egy pillanatra beindul, utána rögtön letilt, se kép, se hang. Ha a digit panelen levő, tápból jövő csatlakozót lehúzom, beindul, de csak háttérvilágítás van. Az a csatlakozó, amelyiken két árnyékolt vez. van, és 30, 12, és 5V egyenfeszt mérek. Ha tudna valaki segíteni, megköszönném. (PL 803-as csatlakozó)
Üdvözlettel
Attila
Kedves Fórumtársak!
Nevezett TV-t szeretném legegyszerűbben arra rávenni, hogy állandóan AV állásban működjön, mert az univerzális távirányítón nincs átkapcsolási lehetőség.
Kapcsolási rajz: https://elektrotanya.com/orion_color_7088vts.pdf/download.html
Köszönettel és üdvözlettel!!!
Sziasztok!
Pt 90 sassye megy egy órát kb és magától kikapcsol! stby ra áll le! Utána elég nehézkes a visszakapcsolása asszem várni kell jóideig ha távval szeretném,gombbal visszajön egyböl,de nincs kép csak moáré,és osd sincs olyankor,szóval csak szemcsés..De amugy tökéletes kép meg minden jó rajta amnikor megy elsőkörben! Fagyival fujogattam kvarc környékét,és helyreállt akkor...valami tipushibát tud valaki? vagy szar a kvarc? vagy valami kondi?
Üdv:Sparco