Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ORION TV3782TX

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar orion manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ORION TV-3782TX TV3782TX TV 3782 TX
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Orion 28ddb tv71200 típushoz szervíz menü kódot keresek
Sziasztok! Befutott hozzám egy 100hz-es orion,ami mostanra már kész is lett,de a képméret még kicsit nem stimmel,ezen szeretnék állítani,de sajnos nem tudom a szervízmenü belépési kódját,mert szerintem kódszámokkal kell.Próbáltam leírást keresni eme csoda készülékhez,de sehol nem találtam.Valami német piacon gyártott kütyü lehet. A tévé típusa 28ddb tv71200 Köszi mindenkinek! Johny "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el." A moderátori beírást ne töröld ki!
Orion T2930 STX S FLAT PT 90 sasszival a kép függöleges vonalain vizszint esen zavar,bizonyos kontraszt/fény beállitásnál!
Üdvözletem Mindenkinek.Megkérlek szépen benneteket vessetek egy pillantást az alábbi képekre ,és ha van rá mod segitsetek tanáccsal hogy hogyan tudnám orvosolni a képen láthato problémát.Az eddigi tippek szerint trafot kéne cserélnem de azt épp most cseréltem.Az elöéletéröl annyit hogy eredetileg nem indult , sorvégtranzisztos zárlatos volt , sortrafot cseréltem, most van kép és hang, de külümbözö kontraszt vagy fényerö beállitásoknál zavar jelentkezik a képen.Maximumra adva kontrasztot a kép felsö felén látszik egy kicsit a zavar,Félig levéve a kontrasztot a zavar nagyobb és a képernyö közepére vándorol,Féligen alul levéve a kontrasztot a zavar a kép aljára kerül,majd tovább csökkentve a kontrasztot egyszerre csak eltünik a zavar,SCART bemenetröl és Tv modban egyaránt ezt csinálja , ha nincsen a tv jelforrásra kapcsolva, csak hangyaháboru van akkor semmilyen beállitásnál nem jelentkezik a hiba , Tápban az elektrolit kondenzátorok cserélve, Napok ota kinlodok vele de nem jutottam semmire... Szeretném megmenteni a tv- t a kukátol két okbol is egyrészt mert jo állapotban van a képernyöje , másrészt meg már sOk idömet elrabolta az anyagiakat nem is emlitem... Nagyon köszönöm elöre is az esetleges tippeket. Üdv dddemeter!
Orion LCD tv monitor
Orion LCD TV/mnitor
BUÉK Mindenkinek
A következö a kérésem. Az Ó évben A (műhelyben volt Sz_gépem és a monitorom)"-1 -10 C fok bekapcsolom és a kép bejön egy pillanatra és elmegy, töbször is proba jelenség Ua. Fogom a hajszárítót melegítem elöl hátúl és lön csoda a Sz_gépem aktuális képe látható,utána orákig munka és nem kapcsol ki a kép (kép). A kérdés :Kevés az LCD mögött levö hő fénycső/led? Kérdés: A folyadék ledermedtt? ? ? ? ? Üdv János
Orion T2930 STX S FLAT PT 90A sasszival E100251 sortrafo helyetesitése...
Üdvözletem Mindenkinek.Adott a fent emlitett tv készülék , azzal a hibával jött hogy nem indul , egyáltalán semmi életjel, és egy "szaki " szerint el kell dobni...Miután kibontottam a sorvégtranzisztort drot zárlatosnak találtam minden "irányban" ,, Kicserélve készenlét van indulni is akarna a Program + gomb megnyomására hallatszik is a trafo zizegése, de ahogy megjönne a nagyfeszültség egyböl felugrik a fogyasztás 200 wattra.130 watt lenne a normális fogyasztása a hátlapon lévö felirat szerint , a sortrafot kivettem mert fülre is hallatszott hogy nem "olyan hangon szoll mint kellene" ..Elkészitettem Fülesmester trafoteszterét és 12 voltrol betápláltam ,550 ma fogyasztást mértem a trafo berezeg de a nagyfesz kimeneten semmi feszültség nem jelenik meg csak vékonyan "fütyül" a trafo. Ring teszterrel is ellenöriztem , de az hibátlannak mutatta az öszes led kigyult a teszteren. Thomson A68ELA021X201 képcsö van benne ....A trafo tipusa E100521 ...lehetne e ezt a trafot helyetesiteni valamilyen tipussal ez lenne a kérdésem...?Elöre is köszöntem az esetleges segitséget... üdv dddemeter!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce