Sziasztok, keresek kijelzőt a címben említett vidómagnóba, sajnos az enyémben megfáradt, így olyan érdekelne, ami még egészben szép "fényes"
Elsősorban Budapesti elérhetőség érdekelne. Mellékelek képet róla, hogy milyen is kellene:
üdv: szerencsétlenségemre belebotlottam egy ilyen Z mechanikás készülékbe.
F04 hibát jelzett. A töltőmotoron levő négyágú kuplung repedt volt, megjavítottam, egy antennacsövet szorosan rásajtolva. A nyomógörgőt is a helyére tettem, a leszorító műag. idommal együtt.(zacskóban hozták)
9 V-os külső tápról normálisan ki-be megy a mechanika
A vezérkeréken a nyíl "kazetta kint állásban " felfelé mutat, alatta a forgókapcsoló illeszkedik.
Kazettát betéve nem indul, továbbra is F04-et mutat.
Ennél az alappozíció a "kazetta kint", vagy "kazetta lent" állásban van?
Bálint
A szervízben azt mondták nem foglalkoznak a javítással,mert túl régi a készülék.Egyébként egy barátomé a video.A szervíz annyit közölt,hogy a tápegységben van a hiba.A hibajelenség a következő,hosszú bemelegedés után kezd éltre kelni.Nagyon megköszönném,ha valakinek volna valamilyen doksija a videóról.
Tistelt uraim! Segítséget kérnék egy Panasonic NVSJ 407 EE típusú videomagnót illetően.
Automata hangolásnál vissza számolja a csatornákat de se kép, se hang csak a háttér és a felirat.
A többi funkció rendben. Kérdés, hogy a tuner hibás? Ha igen tudna- e valaki egy bontott, üzemképes tunert felajánlani? Nem ingyen!
A tuneren lévő felirat: ENG 57808G 008. Az oldalán MB 007 5708E látható!
Köszönettel:
Galibali