Sziasztok!
A cimben szereplö mini hi-fi "REMOTE2" feliratot jelez ki.A távirányitóval nem lehet vezérelni.A tulaj elmondta,hogy ö állitotta át REMOTE1-böl REMOTE2-be,mert más készüléket is szeretett volna vezérelni.Átolvastam a használati utmutatót,az ott leirtakat megprobáltam,de nem sikerül vissza állitani REMOTE1-be.
Ha valakinek van ötlete,kérem segitsen!Elöre is köszönöm4""
Üdvözlet azoknak, akik még itt vannak! Van aki két ünnep között is dolgozik? (mint én!) Lett itt egy Panasonic SA-PM9készülék, mely bekapcsolás után, a CD lemez betöltése után reading felirat, majd F76 hibaüzenet és a készülék kikapcsolt. A rádió, magnetofon rendben működik, hangteljesítmény is van. Valaki tudhatja, hogy ilyen esetben mit jelent az F76 hibaüzenet? Az internet alapból a tápegység hibáját írja, de abban nem találtam hibát és minden más funkcióban működik.
Szétszedés után kiderült nem forgatja meg a lemezt és kiáll F76 hibakódra és kikapcsolja a készüléket. A lemezfogató motor tisztítása után már elindult a motor és folyamatos olvasás után kiírja hogy NO DISK. A lézeregység is elgyengült és az után állítás sem hozott eredményt. (Viszont nem állt ki hibára és nem kapcsolta ki a készüléket). Kettős hiba volta gépben. A komplett egység csere borsós és csak aliról lehetne rendelni és ott sem úsznám meg húszezer alatt. Visszaadva az ügyfélnek.
László
Sziasztok! Van egy Panasonic SA-HT520 Home Theater szólt egy darabig azután kattant egyet és azóta tök süket. A vezérlő egysége nem ír ki semmilyen hibakódot, látszólag jó csak az Active Subwoofer nem szólal meg. Lehet végfok IC?
Szevasztok!
Ez a szerkezet kifogástalanul működik, egy baja van: se távirányítóról, se kézzel nem lehet KIkapcsolni(be meg igen). Mivel engem már az infarktus kerülget, kérdezném: a helyrehozatalra akadna bátor vállalkozó?
Kösz előre is!
A legjobbakat Mindenkinek: Thanatos