Üdvözlet azoknak, akik még itt vannak! Van aki két ünnep között is dolgozik? (mint én!) Lett itt egy Panasonic SA-PM9készülék, mely bekapcsolás után, a CD lemez betöltése után reading felirat, majd F76 hibaüzenet és a készülék kikapcsolt. A rádió, magnetofon rendben működik, hangteljesítmény is van. Valaki tudhatja, hogy ilyen esetben mit jelent az F76 hibaüzenet? Az internet alapból a tápegység hibáját írja, de abban nem találtam hibát és minden más funkcióban működik.
Szétszedés után kiderült nem forgatja meg a lemezt és kiáll F76 hibakódra és kikapcsolja a készüléket. A lemezfogató motor tisztítása után már elindult a motor és folyamatos olvasás után kiírja hogy NO DISK. A lézeregység is elgyengült és az után állítás sem hozott eredményt. (Viszont nem állt ki hibára és nem kapcsolta ki a készüléket). Kettős hiba volta gépben. A komplett egység csere borsós és csak aliról lehetne rendelni és ott sem úsznám meg húszezer alatt. Visszaadva az ügyfélnek.
László
Sziasztok!
Van egy makacs F61-es hibám. Néha bekapcsol a készülék, néha ragaszkodik az F61-hez. A végfokok át vannak forrasztva, tápok rendben.
Az F61-et csak a DC DET jel okozza? CN903 5-ös lába.
Kivettem a Q515-öt, elvileg ez húzza alacsonyra, de ugyanúgy előjött a hiba.
Próbáltam lekövetni a vonalat, de mintha a nyomógombokhoz ment volna tovább az a szál a rajzon. Előfordulhat, hogy egy nyomógomb átvezetés okozza?
Jácint
Üdv mesterek. Egy ismerősnek/kollégámnak kérnék segítséget. Vett egy a címben szereplő hifit, de hangfal nélkül. Otthon vette csak észre.hogy nem 2 pár ha nem 4 pár vezetéket kell rákötni.Külön a magast és külön a mélyet.
A kérdés .hogy egy sima 6 ohmos hangfalat rá lehet kötni? Vagy át kell alakítani a hangfalat . Úgy , hogy külön-külön vezetékelni kell a magas, és a mély hangszórót?
köszönöm a segítséget.
Sziasztok!
Van egy Panasonic SA-HE70 házimozi erősítőm, melynek a tuner része hibás valahol. Próbaként a kis dobozt ki tudtam cserélni egy jól működővel, így a probléma tuti ebben a dobozban van.
Hibajelenség: Automata hangolásnál nem találja az 1ébként kézzel kikeresve jó minőségben fogható adókat, továbbá ha kézzel hangolom akkor sem billen át Stereo-ba, és RDS bekapcs után sem hoz RDS jeleket.
Az első gond hogy a Service Manual-jában nincs meg ennek a Tuner Pack-nak nevezett doboznak a kapcs ajza amiről a fotók készültek.
Megvan-e valakinek aki megosztaná? Ha esetleg vki már találkozott ilyen hibával ilyen dobozban arra mi volt a megoldás?
Lehet h csak a pár elkó száradt ki vagy komolyabb a gond?
Előre is kösz
sed3