Sziasztok.
Szerintetek mi lehet a hibája ennek az erősítőnek, ha bekapcsoláskor ezt írja ki a kijelzője? (e38 hiba)
És nem csinál semmit.
Köszönöm a segítséget.
Üdv mindenkinek!
Nem tudom találkozott e már valaki ezzel a csodával.
De a CD tálcák nem hajlandóak működni....
A 7.5V fesz meg van az IC-n mind a 2 darabnál (2 van benne ami a tálcákat meghajtja-)
az egyik a kiadásért és a zárásért felel, a másik a lejátszáskori adagolást végzi,de igazából egyik sem megy,
A kijelzőn meg jelenik a funkció végre hajtás,de ezen túl semmi nem megy végbe.
A tálca kiadásért felelős meghajtó IC erősen melegszik...zárlatos?
A motorok kapcsain nincs mérhető feszültség.
Nem tudja valaki hogy hol lehet fel lelni kapcsolási rajzot?
CD test procedúra leírása az meg van, nekem az elektromos kapcsolásra lenne szükségem, már ha van ilyen valahol valakinek.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv!
Szíjakat cseréltem eme szerkezet magnójában. Azóta ha bekapcsolom csak rápróbál a magnó motorra és CD-n marad. Nem tudok TUNER-ra és TAPE-ra váltani. Nem nyitja kazetta ajtókat se, se a CD tálcát..
Akkor is ez van, ha lekötöm a CD-t róla.
Mi lehet?
Kösz
Üdv mindenkinek. Volna egy olyan problémám, hogy kaptam egy szuper Panasonic SG-60 kazettás rádiós erősítőt. Nem mai technika már, de valami dokumentáció kellene a javításához, ugyanis nem ad ki hangot.
Találtam egy oldalon hozzá pdf-ben dokut ugyan a google segítségével, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nem e átverés, valamint 19 dollárba kerül.
Vagy ha valakinek van valami ötlete azt is szívesen fogadom. Egy stk2025 vég van benne. Amit már nem lehet kapni de a hq-video katalógusa szerint az-stk2029 helyettesítheti.
Előre is köszönöm.