Üdv mesterek. Egy ismerősnek/kollégámnak kérnék segítséget. Vett egy a címben szereplő hifit, de hangfal nélkül. Otthon vette csak észre.hogy nem 2 pár ha nem 4 pár vezetéket kell rákötni.Külön a magast és külön a mélyet.
A kérdés .hogy egy sima 6 ohmos hangfalat rá lehet kötni? Vagy át kell alakítani a hangfalat . Úgy , hogy külön-külön vezetékelni kell a magas, és a mély hangszórót?
köszönöm a segítséget.
Szevasztok!
Ez a szerkezet kifogástalanul működik, egy baja van: se távirányítóról, se kézzel nem lehet KIkapcsolni(be meg igen). Mivel engem már az infarktus kerülget, kérdezném: a helyrehozatalra akadna bátor vállalkozó?
Kösz előre is!
A legjobbakat Mindenkinek: Thanatos
Sziasztok!
Van egy Panasonic SA-HE70 házimozi erősítőm, melynek a tuner része hibás valahol. Próbaként a kis dobozt ki tudtam cserélni egy jól működővel, így a probléma tuti ebben a dobozban van.
Hibajelenség: Automata hangolásnál nem találja az 1ébként kézzel kikeresve jó minőségben fogható adókat, továbbá ha kézzel hangolom akkor sem billen át Stereo-ba, és RDS bekapcs után sem hoz RDS jeleket.
Az első gond hogy a Service Manual-jában nincs meg ennek a Tuner Pack-nak nevezett doboznak a kapcs ajza amiről a fotók készültek.
Megvan-e valakinek aki megosztaná? Ha esetleg vki már találkozott ilyen hibával ilyen dobozban arra mi volt a megoldás?
Lehet h csak a pár elkó száradt ki vagy komolyabb a gond?
Előre is kösz
sed3
Sziasztok!
Van egy makacs F61-es hibám. Néha bekapcsol a készülék, néha ragaszkodik az F61-hez. A végfokok át vannak forrasztva, tápok rendben.
Az F61-et csak a DC DET jel okozza? CN903 5-ös lába.
Kivettem a Q515-öt, elvileg ez húzza alacsonyra, de ugyanúgy előjött a hiba.
Próbáltam lekövetni a vonalat, de mintha a nyomógombokhoz ment volna tovább az a szál a rajzon. Előfordulhat, hogy egy nyomógomb átvezetés okozza?
Jácint