Sziasztok,segítséget szeretnék kérni.
Párom töltötte volna a telefonját minap,de nem reagál egyáltalán a töltő csatlakoztatására (nem tölt).A töltőn megvan az üresjárati 5 volt,az érintkezőket már megnéztem(töltő-akksi).Ha van vkinek ötlete ezzel kapcsolatban,szívesen venném.Még valamit:a hiba egy sikeres töltés után jött "elő".
Sziasztok!
Javítanék egy g530f telefon a fenti hibával és tudom,hogy termisztor hibája van de nem találok hozzá rajzot így nem tudom hol vannak rajta.
Ha valaki tud kérem segítsen...
Sziasztok,
SonyEricsson C702 12 érintkezős csatlakozója nem érintkezik rendesen, a füllhallgató használattal és a töltéssel van emiatt probléma.
Rendeltem hozzá új csatlakozót (fekete műanyag a 12 érintkezővel) viszont az alaplapon az egyik érintkező vagy annak arany(ozott)? bevontata levált, lásd a csatolt fotón.
Javítható-e ez házilag vagy csak szervízben valamilyen speci szerszámmal / technikával?
Üdvözletem a tanya "lakóinak".
Van egy asztali PC-m amiben 2 db wincseszter van.
Mindkettőn pillanatnyilag ugyan azzal a telepítő lemezzel felrakot
XP op.rendszer van telepítve.Mindkettőre felraktam a sony pc companion nevű programot.
Az egyik wincseszteren lévő xp kapásból látja a sonyi xperia sp telefonomat,
a másik pedig nem hajlandó felismerni.Illetve annyit tesz,hogy felismeri mint új hardvert mint C5303 de mindenáron illesztőprogramot kér hozzá.
Kérem a tisztelt hozzáértőket,ha valakinek van valami ötlete a megoldásra,legyen szíves ossza meg velem.
Üdv
ikarosz