üdv:
Adott egy MOSCA 099 típusú (előlapon MinistryofSound felirat)autórádió, CD, USB, MP3.
A lehajtható, kivehető előlapon nincs kijelzés az LCD-n,(oldalról,megvilágítva sincs) előlap gombokon világítás van.
Az előlapi gombokkal kezelhető a készülék, de az USB bemenetről csak akkor működik, ha az előlapot megnyomom.USB csatlakozó is átforrasztva.
Forrasztási hiba valószínűleg nincs, mindent átforrasztottam, nagyító alatt.
Az alaplapon, elől cserélni kellett egy 2 SB 1240 tranzisztort és egy SMD tekercset, elégtek.Ezek egy 7805 stab.kocka mellett vannak.
Az alaplappal egy 20 eres szalagkábelen beszélget az előlap.
A tápokat, hangszórókat olyan csatlakozón keresztül kapja, mint az Opelek , 2x8 pólusú EURO.A két táprendben van.
Ha lenne esetleg rajz, akár az előlap csatlakoztatás-szalagkábelről, nagyon sokat segítene.
Bálint
Sziasztok!
a fent említett autós cd került hozzám javításra végfok ic felrobbant mert a tulaj beleejtett egy vékony rézszálat és pont a végfok 5 lábát összezárta.a gyári ic PAL 012A ilyet nem kaptam csak állítólagos helyettesítőt amivel megszólalt csak kb 1 perc után kiírja AMP ERROR.
valaki tudja hol tudok ilyen ic beszerezni vagy valami tényleges helyettesítőt?
előre is köszönöm!
Üdv Attila
Sziasztok !
A fenti hibán hogyan lehetne segíteni zöld színű fűtőszálas kijelző van benne pontosan nem tudom megnevezni a típusát. a fűtő fesz 24volt helyett csak 23 volt ez lehet a gond?
Üdv nektek!
Üdv az uraknak! A gép egyszerűen nem működik. Ami tápot mérni tudtam, az mind megvan. Procon is vannak mindenféle öt meg három voltok. Kijelző fűt. Én prochalálra tippelek, de hátha van valakinek jobb ötlete?