ÜDVÖZLET MINDENKINEK.
A fent nevezett készülék egy mini hifi. Olyan hibával került hozzám,hogy nem szól. Ezt a hibát megjavítottam,/ a hangszóró védelem reléje volt oxidos/. Most bekapcsolás után mikor a relé behúz, búgó hang hallatszik a hangszóróból, illetve a fejhallgató kimeneten bármelyik bemeneti forrás kiválasztásánál. Sajnos javítás előtt nem próbáltam ki a fejhallgató kimenetet. A készüléknek van még egy hibája. Működés közben néha elhalványodik ,vibrál a kijelző világítása,illetve bekapcsoláskor kétszer , háromszor ki-be kapcsol a védelem reléje.
A segítségeket előre is köszönöm.
SZIASZTOK !
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A TIPPEKET, TANÁCSOKAT, DE KÉRLEK BENNETEKET, HOGY MIATTAM NE VESSZETEK ÖSSZE !!!
Üdv Misi
Sziasztok!
Ennek a készüléknek az a hibája, hogy nem adja ki az előlapot. Ha bekapcsolom akkor megmozdítja az előlapot egy kicsit, és ERR06-ot ír a kijelzőre. A végállás kapcsolókat kimértem, a fogasléc mellett. Milyen gond lehet vele?
Sziasztok kedves tanya lakók! A fent említett hangfalat kaptam egy ismerősömtől ajándékba :taps2:.Természetesen perem már egyik hanszórón sem volt :weep: :De már meg van peremezve a hangszórók meg csináltam :yes: , de valami még nem kóser vele :weep: .Már olvastam fórumokat erről a tipusról háát :doubt: nem nagyon díjazták :hmmm: .Az a próblémám már csak, nagyon kevés a MAGAS hangok (magashiány) hangszórók mind eredetiek!!! A magas egy téglalap alakú HG 1,9 dóm csipogó talán meg is egyezik AB 1011-es autóbox-éval.Szeretnék tanácsot kérni aki ismeri ezt a tipust, hogy milyen magas lenne bele az igazi :roll: vagy lehet a váltón valamit variálni hogy meg szünnyön a magas hiány? ;) tanácsokat előre is köszönöm!! ÜDV!! Zsolt
Sziasztok
Megkérdezném nem találkoztatok ilyen készülékkel
és hogyan sikerült pontosítani.
A hiba keresésnél 30Khz-el eltér a vett jeltől.
Turkáltam rendesen de nem jöttem rá.
Üdv Kiss
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."