Sziasztok. Egy kis Philips tévét javítanék. A tévében a rajz szerint TMP47C434-3559 processzor van. Ami nekem van az meg TMP47C434N-R214. Kérdésem az lenne hogy ezt beépíthetem? Vagy csak a megadott processzorral üzemel?
Sziasztok!
Van egy 42pfl9703d lcd tv,hogyan kell használni a szerviz UART csatlakozót?
Szevasztok
Küszködök evvel a tetves tv vel,az istennek sem akar áthangolódni6,5 es hang ra,sem 1 mhz es konverterrel,sem párhuzamos hangal,van benne egy G1961M SAW szürő,ha lenne valami adatotok róla,van e 6,5 mghz es hangpadja,mert nem találok róla infót,betettem párhuzamosan egy 6,5 es szürót,valami jön de nem az igazi,szerintem SAW ot is cserélni kellene.
Sziasztok
Philips 55PFL6678S/12 teljesen halottnak tunt, aram ala helyezeskor semmi LED nem nyul ki, kezelogombokra nem reagal.
Veletlenul kiprobaltam a taviranyitojat, erre pislogott a piros led.
Meregetni kezdtem benne, sajnos eleg rossz korulmenyek kozott (egy agyra volt lefektetve a TV), rajottem, hogy a 12V stby feszultseg helyes.
Lellenoriztem a feszultsegeket, ami a hattervilagitast hajtja meg, es itt akadtam el, mert az L_CA es R_CA 82.5V helyett csak 53V
A tap tipusa FSP159-4FS01
Sajnos nem talaltam hozza kapcsolasi rajzot. Mas feszultsegeket egyelore nem ellenoriztem.
Van esetleg otletetek, hol kotorasszak? Kapcsolasi rajz is sokat segitene.
Elore is koszonom
Minden jot,
Janos