Tisztelt Tanyalakók!
Fenti beltéri nem reagál a gyári 0000 default PIN kódra.
Lehet ezen gyári alapértéket visszaállítani PIN nélkül?
(22 -es csapdája ...)
Hálózatról való levétel nem segített.Esetleg szervíz kód,billentyűkombináció létezik hozzá?
Köszönöm a válaszokat.
torokj
Üdv. Mindenkinek . PT90 megy a sor meg a füg. eltérítés , fény nincs , a katódok +200 környékén vannak , STV.böl az RGB vezérlés 0 , ha megemelem a G2 kivilágosodik képernyő , úgy hogy a szélek sötétebbek és , ha tovább növelem el kezd villogni a fény , hol sötét , hol világos foltos a képernyő . Az elkók ESR-re jók , STV2248-at próbára cseréltem , de semmi változás. Valami ötlet?
Sziasztok !
A fent említett "hagyományos képcsöves" TV amelynek típusa : ORION SPTX -S- FLAT chassis T2PT200, zárlatos lett az RGB végfokozat IC-je. Az IC típusa : TDA6108JF.
Rajzot találtam hozzá itt a tanyán magáról a sassziról **az RGB modulról sajnos nem.**
Amit találtam a sassziról azt nagyon szépen köszönöm.
Azt szeretném megkérdezni,hogy a zárlatát mi okozhatta ?
a) !!! Elképzelhető a képcső hiba ? ***!!!!
b) Elképzelhető ,hogy az IC tápfeszültségei túl magasak ?
c) Ha magasabb a tápfeszültség itt mint +200V mi az oka ?
d) A TDA 6108 -nak szükséges még ha jól tudom de lehet,hogy tévedek még +12V is szükséges.Ennek az IC-nek a tápfeszültségei túlzottan magasak ?
A fenti kérdésekre gondolom mérésből lehetne következtetni. DE MÁR HIBÁSAN KAPTAM A TV-t.
Előre is köszönöm mindenkinek a fáradozását segítségét.
Üdv : Lengyel József
Sziasztok!!
Sony távirányitónak a hátsó elemtartó része kellene nekem ,fekete vagy szürke tök mindegy,ha valakinek lenne elfekvőben esetleg..Csatoltam mien fajtához kellene ebből van a régebbi kivitel ami fekete színű azé is jó hozzá ..ezek egyformák egy jópár!
Köszi!
Üdv:Sparco