Jó éjszakát mindenkinek! A fent említett cucc elkezdett villogni, majd leállt. Ha ki és bekapcsolom, újra van kép pár másodpercig, power led zöld marad, de a neonok leállnak. Ha újra ki-bekapcs, megint megy egy kicsit. Ha a bemenő jelét szakítom meg egy pillanatra, újraindul, majd leáll. Hajszárítós melegítés után akár egy percig is megy, majd leáll. Rossz elkót nem találtam benne. Cső??? Megoldás??? Na "cső"!
Üdv mindenkinek!
A címben említett monitor nem bírja azt a felbontást amit tudnia kéne.1920x1080-as felbontásra állítva kiírja:cannot display this video mode,change comuter display imput to 1920x1080@60hz pedig ezt tudnia kellene és így is használta a gazdája.Kisebb felbontáson működik.Tud valaki valamilyen megoldást vagy találkozott már hasonlóval?Előre is köszönöm.
Üdv:M
Üdvözlök mindenkit.
Lehet, hogy butaságot kérdezek, de én csak hobbi szinten foglalkozok elektronikával ezért ezt bocsásátok meg nekem. (kíváncsi vagyok)
Van egy philips LED monitorom az íróasztalon, (szép nagyméretü asztal én csináltam) a lányom is itt szeret tanulni. Van az asztalon egy kisméretű hallogén lámpa ami KB: 20-25 centiméterre van a monitortól igy viszont tanulás közben (ilyenkor a monitor nincs bekapcsolva) az erős fény a kijelzőt is éri. Árthat a LED (lcd) kijelzőnek a kívűlről érkező erős fény? Egyszer átettem egy másik asztalra a lámpát , de a lányom ha nem vagyok itthon ugyis visszateszi mert ez a kedvenc tanuló helye.
Üdvözlet!
Lenne egy öreg huzalszikra masina, amiben elpukkant a monitor tápja.
A hibás részegységet helyrehoztam, de a képcső nem működik.
Esetleg ha van valakinek ilyen képcsöve elfekvőben, akkor vevő lennék rá.
Sajnos valami színes CGA monitor és nem helyettesíthető más VGA monitorral, HONDA csatolófelülete van.
M34EDC14X (Philips)
Vastag nyakú, 9 kivezetéses.
Sor 1 ohm, függőleges 5,7 ohm.
Előre is köszönöm.