Szép estét mindenkinek.
Netán ez az a gép amiben a stby ic szokott elmelegedni?
Szevasztok
Hoztak ma egy tv t ami a nagy viharba tönkrement,illetve hát majdnem.
Egy philips l01.2e készüléket,minden müködik rajta csak egy időütán,ki be kapcsolgatott,és nem reagált a távra.Lekapcsoltam a vevőt
és külön müködik.
Azt szeretném megkérdezni menyi lehet az eltérés a 3.3 voltnál,mert nekem most 2.77-80 van a proceszoron,szerintem ez kevés.
Üdv!
Táp javítás után az ügyfél kérése az, hogy ne kelljen neki folyton a számkombinációt beütnie a menübe jutáshoz. Megkérdezném hogy van-e lehetőség a hotel mód végleges megszüntetésére. Köszönöm!
Tisztelt Fórumlakók !
A címbeli csodagép bekapcsoláskor nem indul, +5V st.by , +17,5V VSTART megvannak, főtáp 141V helyett kb 50V-ot ad, Led nem világít. Megesik, hogy ha így hagyom, néhány perc múlva beindul, és akkor minden ok. Forrasztásokat nagyjából átnéztem, elkókat még nem cserélgettem benne, lehet hogy valakinek van konkrét tippje, merre tovább benne?
Köszönöm,
Üdv,
Gondif