Sziasztok.
Lenne egy Philips47PFL6188K/12-es készülék, amin nem működik a háttérvilágítás. A LED-ek már ki lettek cserélve, kölcsön csere táppal működik.. FSP140-4FS01 táp, van benne, de rajzot nem találok róla sehol. Nincs valakinek véletlenül?
Köszönöm.
Ezt a tv most azt a hibát produkálja, hogy bekapcsolva kijelző led víllágít, de azon kívül semmit. Most jobban kivárva a hiba kódokat a következők: elsőnek megjelent a piros készenlét, és még a zöld I és II, és ezután pár másodperc múlva a három jel a piros készenlét, zöld mute és a stereo jel. Az első hiba a TUNER control icére utal, a másik szotveres védelem. A TUNER nélkül a következő lett, nem indul a táp a hibakód pedig a piros készenlét és a zöld térhangzás jel, ezt nem találom a hiba jegyzékben mi lehet ez, de a TUNER visszarakása útán is ezt jelzi. Valami PROCI hiba lenne?
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, hátha valaki tud rá válaszolni. Van nekem egy Philips 50FD9934/01S plazma tv-m tápegység nélkül, sajnos nemvolt benne mikor hozzámkerült, ezért a pontos típusszámát sem tudom a panelnak és szeretnék keríteni egyet hozzá. Kb 3 napja nyomkodom a googlet, hogy legalább egy képet találjak róla vagy valamiféle típusszámot, lényegében akármit ami információval bír de semmitse találtam. Annyit viszont sikerült kideríteni hogy létezik egy 50FD9934/17S amihez lehet tápegységet kapni.
A kérdésem azlenne hogy vajon ez jó-e ahhoz a készülékhez ami nekemvan, mert semmiféle leírást nemtaláltam a neten ami valamiféle hasznos dolgot említett volna , de még aztse hogy mi a különbség a két típus között. És ebbenis nec alkatrészek vannak ahogy látom, de azokról se tudtam semmi értelmeset leolvasni csak azt hogy lehet kapni, de se egy lábkiosztás, se semmi amialapján eltudnék indulni.
Ha esetleg valaki tudna valamit ezekről a készülékekről és netán megosztaná velem azt megköszönném, mert egyenlőre megvagyok lőve :)
Üdv: Szilárd
Panasonic TX21JT2P
Keresek a fent nevezett készülékbe Procit,(TDA9361PS/N2/4I1017)Philips IC
A készüléknek nincs hangja,csak egy nagyon pici hangot lehet hallani,végfok IC cserélve,némítás jól működik,ki-be kapcsol,és a hangerő szabályzást persze a proci csinálja.Ha vkinek volna ilyen procija kérem jelentkezzen a
vadaszy@gmail.com email címen!