Sziasztok!
A fenti TV (szekunder táp hiba után) azt írja ki, hogy "zárolt". Előlapról nem kezelhető, táv egyelőre nincs.
A "zárolt" nekem teljesen új, még nem találkoztam vele, SM-t sem találok. Tudna valaki segíteni,
Köszönettel
Attila
jó napot segítséget szeretnék kérni, még pedig adott egy Philips tv aminek a tápon lévő 2db alkatrész tőnkre ment az volna a kérdésem hogy ezt a 2db alkatrészt tudnám olyan alkatrésszel helyettesíteni amit itt hazánkba lehet kapni. Alkatrész típusai K6A65D,6005A
Sziasztok!
Ennek a készüléknek az a hibája, hogy bekapcsoláskor nagyon sziszeg a sorkimenő, de később halkabb lesz. A kép két széle meg behullámosodik, de idővel ez is mérséklődik, de teljesen nem szűnik meg. Eddig cserélnem kellett a gratz két diódáját, mert zárlatosak voltak. Még cseréltem a sormeghajtó trafó körül egy 10uf-os kondit. Mi lehet a gond, kondi, vagy az optok ( most megcseréltem a kettőt, de semmi változás ) segítségeteket köszi!
Sziasztok!
Szokásos flash hiba de nem tudtam megoldani szoftver frissítéssel, mert nem indítja el a frissítést. Az ügyfél ráadásul el is viszi mert türelmetlen de érdekelne, hogy van-e megoldás erre a problémára.
Egy másik pendrivról simán lement a frissítés és jó lett! Nyomva kell tartani a készüléken a power gombot és úgy áram alá helyezni, majd elkezd villogni a led és lefrissít!