Sziasztok!
Nevezet készülék áram alá helyezve rögtön indul. Megjelenik a philips logo, majd néhány másodperc "gondolkodás" után kezdi elölről. Main segédtápjai (3.3V-2.5V egy tízeddel kevesebbek voltak, stab. csere után rendben vannak)
Gyaníthatóan program hiba lehet, de frissíteni nem tudom (Philips oldalról letöltve) távra/gombra nem reagál.
Valaki esetleg tudja ilyenkor mit lehet(ne) vele kezdeni?
Köszönettel: Kiss Z.
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, hátha valaki tud rá válaszolni. Van nekem egy Philips 50FD9934/01S plazma tv-m tápegység nélkül, sajnos nemvolt benne mikor hozzámkerült, ezért a pontos típusszámát sem tudom a panelnak és szeretnék keríteni egyet hozzá. Kb 3 napja nyomkodom a googlet, hogy legalább egy képet találjak róla vagy valamiféle típusszámot, lényegében akármit ami információval bír de semmitse találtam. Annyit viszont sikerült kideríteni hogy létezik egy 50FD9934/17S amihez lehet tápegységet kapni.
A kérdésem azlenne hogy vajon ez jó-e ahhoz a készülékhez ami nekemvan, mert semmiféle leírást nemtaláltam a neten ami valamiféle hasznos dolgot említett volna , de még aztse hogy mi a különbség a két típus között. És ebbenis nec alkatrészek vannak ahogy látom, de azokról se tudtam semmi értelmeset leolvasni csak azt hogy lehet kapni, de se egy lábkiosztás, se semmi amialapján eltudnék indulni.
Ha esetleg valaki tudna valamit ezekről a készülékekről és netán megosztaná velem azt megköszönném, mert egyenlőre megvagyok lőve :)
Üdv: Szilárd
Sziasztok!
A címben nevezet készüléket kaptam ajándékba, ha van értelme akkor megmenteném az enyészettől.
A hibát a címben leírtam de itt is le írom.
Bekapcsolva a készüléket a háttérfény megjön, a készülék bekapcsol, de teljesen kék a képernyő, OSD menü nem jelenik meg illetve a kezelőszervekre nem reagál vizuálisan tekintve.
Ez idő alatt a PLED nyolcat pislog, majd egy hosszú kb jó más fél másodperces jelzés következik, ez után ismétli a pislogást és így tovább amíg ki nem kapcsolom.
Mi előtt neki esnék nagy hevesen, kikérném a tanácsotokat, hát ha valaki találkozott e már ezzel a hibával.
Nekem T-Con hibának tűnik de lehet main is akár.
Rajzot nem leltem hozzá mert a Chassis nem azonos ami a tanyán van.
Típusra azonos csak. De a beltartalma már homlok egyenes más.
Ha van valakinek ebben a kütyüben tapasztalata kérem ossza meg velem is!
Képek mellékelve!

Üdvözlettel: István!
Megoldás: Ebay-n vásároltam bele egy másik alaplapot azzal tökéletesen működik.
Sziasztok!
Ez a készülék még tavaly került hozzám "villámlátogatást" követően.
Első körben tápegység javításon esett át, majd (hála az ittenieknek) main csere következett. Már indult a gép, de csak szép fehéren világított. T-con csere és működik, azonban a probléma összetettebb mint gondoltam mivel szükséges volt a eprom cseréje is.
Jelen állapotban a hangolást leszámítva rendben dolgozik, "csak" nem talál egyetlen adót sem. Olyan mintha nem is venné észre, hogy van benne tuner.
Kérdés/kérés tehát: Miként lehet ennél a szerviz menüt előcsalogatni? Reményeim szerint ott van a kutya elásva....
Köszönettel: Kiss Z.