Sziasztok!
A szóbanforgó monitor újabban (számomra)furcsaságokat művel.
Véletlenszerűen néha összeugrik a kép vízszintesen kb.3 cm-esre.
Ilyenkor sípolás hallatszik a készülékből.
Idáig úgy oldottam meg,hogy a káva jobb oldalára közepes erejű ütést mértem,és ideig -óráig megjavult.
Aztán sűrűsödni kezdett a jelenség,ekkor szétszedtem,és kiporszívóztam belülről.
Azt hittem,a kosz teszi,de nem.Már lassan az idegeimre megy,szóval ha valaki tudna ebben segíteni,hálás lennék.
(szerintem érintkezési hiba lehet,de ti talán okosabbat is tudtok mondani erről a jelenségről)
Konkrétan merre keressem a hiba okát,segítség kellene ez ügyben.
Ha esetleg valaki tudna hozzá service manualt,azt is megköszönném.
Sziasztok!
Van nekem egy PHILIPS 170S monitorom, tegnap megadta magát.Az a probléma, hogy bekapcsolás után csak egy másodpercig megy a monitor..Kikapcs, bekapcs és ismét 1 másodpercig megy csak..mi lehet a baja?

Sziasztok.
Adott az alábbi TFT monitor:nem ad képet, csak mondjuk minden 3.próbálkozásra, egy picit bevillan, de kép nincs.Power meg stand by állapotok azok vannak.
Szerintetek mire gyankodhatok,még nem szedtem szét.
Köszi.
Jó éjszakát mindenkinek! A fent említett cucc elkezdett villogni, majd leállt. Ha ki és bekapcsolom, újra van kép pár másodpercig, power led zöld marad, de a neonok leállnak. Ha újra ki-bekapcs, megint megy egy kicsit. Ha a bemenő jelét szakítom meg egy pillanatra, újraindul, majd leáll. Hajszárítós melegítés után akár egy percig is megy, majd leáll. Rossz elkót nem találtam benne. Cső??? Megoldás??? Na "cső"!