Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 21PT2460

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
2.1 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS 21PT2460 21 PT 2460
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 29PT9521-12 chassis:L06.1e
Üdv Mindenkinek! Van egy kis gondom a tárgyban szereplő Philips masinával. A hibajelenség:bekapcsolás után a kép fölső részén visszafutási csíkok jelentek meg. A képgeometria normális.Majd kikapcsol,a készenléti led 3-at villog ami függőleges védelmet jelent. Az eltéritő ic tda4863j amit cseréltem de nem változott.Tda 4863aj nem tilt le de a csikok megvannak.Volt már valakinek esetleg hasonló hibája? Köszi előre is.
philips 32pf3320
Sziasztok! Egy ideje már csak porosodik a címben megadott lcd tv, mert 1x egyik pillanatról a másikra feketére váltott a kijelző. Hang van, kép nincs szituáció állt elő úgy, hogy a háttérvilágítás működik. Utánakeresgéltem a neten, állítólag ez nem táp/inverter probléma, hanem talán t-con - de persze nem biztos. Felhívtam a Philips által preferált pesti szervízt előadva a sztorimat. Kérdésemre, mennyi lenne a javítás nagyjából, hapsikám simán rávágott 80-100E Ft-ot... Gyorsan ok, kösz viszlátot mondtam. SM-et is letöltöttem, dehát nem vagyok lcd szerelő spec eszközökkel ugye, szal arra volt jó, hogy beazonosítsam az alkatrészeket kb. Ha vkinek van 5lete VAGY tud emberi árakon szerelőt Fehérvár környékén ESETLEG alkatrészt ehhez a típushoz baráti áron, annak szívesen venném a segítségét. Köszi.
Philips 42PF7320/10 táp nem indul
Sziasztok! A következő problémával fordulok hozzátok: A címben szereplő TV-nek meghalt az 5V a tápban (13-as hibakód az ellenőrző panel alapján) A tápon a 3.3V os részen volt egy púposkondi, amit a szomszédjaival együtt lecseréltem (volt még két db 2200u/10V). Ugyanakkor újraforrasztottam az összes lábat, a biztik okésak, lecseréltem az egyik LM2576-ot is, de hiába. A gond az, hogy csak nem múkodik, ugyanaz a hiba, a többi feszültség megjelenik, de 2mp múlva lekapcsol a védelem. Sajnos a 42PF7320 SM mind a 3 v 4 verziójából hiányzik a tápegység rajza, amit kaptam, az a LJ44-00101C rajza, ami az én tápom is, de semmi szám, alkatrész nem talál, ráadásul hiányos. Ha van valakinek egy komplett kapcs. rajza a tápról, nagyon boldoggá tenne! U.I - van egy kollégának egy LJ44-00092C tápja, mennyire kompatibilis ezzel?
PHILIPS 29PT8507/12 képcső zárlat
Üdvözlet Mindenkinek! A készülék /sasszi:EM2E,képcső:68ERF/alig látható fényű képernyőn,halvány visszafutási csíkokkal került hozzám.A G2 tekergetésével sikerült előcsalni egy kék-zöld képet.A képcsőre rámérve,G1-R katód zárlatot találtam /0,5 Ohm/.A zárlatot mérve, a képes felére helyezett képcső nyakát kocogtatva,kb.5 perc alatt elment a zárlat,szép kép van, minden funkció hibátlanul működik.Bekapcsoláskor egyszer-egyszer bevillan a halvány, piros alapú raszter visszafutási csíkokkal,/valami még ott van a korábbi zárlatból?/ de utána megjön a kép rendesen.Tapasztalt kollégák véleményét kérném,milyen anyag okozhatta a zárlatot? Érdemes "meglőni" ezek után még a csövet? A készülék milyen üzemmódjában lehet belépni a szervíz módba? /A belépési kódot ismerem /
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce