A fenti tv táppanelja van meghalva, egy másik tvből át lett próbálva és úgy jó ,a nagyobb alkatrészeket már át mértem de az smd-hez még nem fogtam hozzá valakinek van e ötlete mi lehet rossz
Sziasztok,
idekerült egy ilyen rettenet. Az a probléma, hogy működés közben 1-1 pillanatra elsötétül a kép. Olyan rövid időre, hogy mérni lehetetlen. A jelenség hirtelen történik, tehát nem úgy mintha pl. a fűtés szakadozna. Mivel a fantasztikus ESF csővel van szerelve, meggyanusítanám, de nincs visszafutáscsík ilyenkor, nem pattog és nem villog, a színegyensúly se borul fel, és ezektől a néhány másodperces zavaroktól eltekintve tökéletes a kép.
Jól jönne valami ötlet, ezekben a Philipsekben elég rosszul tájékozódom... nem is szívesen vállalok ilyent de ezt meg kéne javítani.
Köszönettel:
Tamás
Szép napot kívánok mindenkinek.
Adott egy Philips 32PW9528 tv hogyan lehet a sm menüben belépni?
Üdv mindenkinek
Indításkor a stby piros led átvált kékre, a main felől a tápot kacsoló jel megérkezik a tápra/ 5vról 0v lesz/
A táp nem indul csak ha kihúzom a konnektorból kb 5-ször. A táp tipusa:DPS-168bP
A táp kondik cserélve. Amikor elindul utána kb. 2 órán keresztül bármikor indítható.
Ehhez kérném a segítségeteket.
Köszi: Laci