Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy az a képen látható 282 esemény az elég sok, mit lehetne csinálni vele? (pár naponta nem kapcsol be a tv egyből, hanem újra bootol, néha a távirányító nem működik, ilyenkor ki kell húzni a hálózatból, újra vissza és jó. SSB cserélve volt, mert sokkal nagyobb hibákat produkált!)
Sziasztok!
Adott egy Philips 51cm-es tévé,amelyben SL01.2E sasszé lakozik.
Az lenne a baja,hogy induláskor,kb 3szor leáll standby módba,ekkor távval újra indítható,majd megint leáll,kb 4-5ször eljátsza,de mire bemelegszik már jól működik.Feszültségek rendben vannak,pupos rossz kondit szemre nem találtam.A tápfeszültség stabil,hidegen melegen egyaránt.
Mi lehet a gond???
Köszi előre is mindenkinek!
Üdv mindenkinek! Fentnevezett készülékben lakik egy 715GA428-C0A-003-004G Panel, ezen felrobbant a táp IC, aminek így sajnos a típusát sem látni. Valakinek sikerült már ezzel a hibával megjavítani a panelt (IC típus, beszerezhetőség, átépíthetőség)?
Sziasztok.
Keresem a címben említett pkg file-t, ha esetleg valakinek meglenne.
Köszönöm előre is.