Sziasztok
Van egy Philips 170A Lcd monitorom es a kotvekezo keppen viselketik:
- bekapcsolas utan egy olyan jo fel orat mukodik es utanna elkezd ki es be kapcsolni. Ez a jelenseg egy ido utan helyrejon vagy legrosszabb esetbe orak utan.
- a jelenseg akkor is megtortenik ha nincs jel adva ra.
- ha kikapcsolom akkor egy ido utan magatol bekapcsol es elkezdi a fennt leirt akciot.
A szakik segitseget kernem, eddig amiket olvastam mas forumokon is csak talagatas volt az egesz.
Koszi szepen
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok!
Van 1 Philips 107E21 tipusú monitorom és tökéletesen működött de 1szer csak a kép kinyúlot és nem lehet beállítani a vízszintes méretét! Kilóg akármekkora felbontásban! Mi lehet a baja?
A segítségetek előre is kössz!
Sziasztok!
Inverter oldali két trafóból az egyik szekunder oldalán szakadás van (sajnos nem a látható részen).
A jó trafó szekunder oldalai között 530ohmot mérek (a primer rendben).
A kérdés pedig az, hogy mennyire toleránsak ezek az áramkörök amik a trafó körül vannak...ha a normális értékekhez képest egy másik trafót teszek be ami 10-20-30%kkal eltér, az működhet hosszú távon is? (Mert gondolom bekapcsol, max a védelem tiltja le, ennek a tűrését nem ismerem, de hogy hosszú távon mit okoz ha láthatóan működik, arról fogalmam nincs).
Valakinek esetleg tapasztalata etéren?
(Esetleg ha valakinek van egy belőle emberi áron, az is jó :) it-e19-nb4004b)
Sziasztok!
Van egy monitorom, amiben nem lehet állítani a vízszintes méretet, és a vízszintes pozíciót, a kép szélesebb a kelleténél, egyébként tökéletes a kép. A készülék hibátlan volt, a szekrényt tetején az állásban hibásodott meg. Találkozott már valaki ilyen hibával?
Előre is köszi az ötleteket:
Jácint