Kedves Kollégák!
Hátha berendelt valaki ehhez a 16:9-es 100Hz döghöz sorkimenőt és nem kellett. Most megszabadulhat tőle.
Trafó : 26830484, Hr8708 a helyettesítő.
5GFL2.30E ch.
Köszi, üdv, kovácsa
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Comprende hát!
Tegnap szar napom volt, de ha valaki végigolvassa a lényeg benne van.
Szép hétvégét!
Üdv, kovi.
Üdv mindenkinek . Elvileg EM2EAA volna ez a készülék de valahogy a az elején megálltam , ugyanis az eltérítő tekercs kivezetésen van egy panel TDA 2516 hang ic-ével meg 3 db MC 33174-el. Jobban még nem mélyítem bele , de és gondolom ez is hozzá tartozik az eltérítéshez , de ilyen rajzot nem találok .
Ez volna a vert. rész?
Sziasztok olyan mintha bootlop lenne de szerintem az android szált el bekapcsoló gombal elő lehet varázsolni az anroid repairt valamit hiányol itt is hiába formázom ujra nem indul el de felkinálja az updatét.Hogyan lehet rávarázsolni egy ujat?A firmwarét letöltöttem a honlapról de nem usb-t kinál fel hanem sd kartyát.Valaki csinált már ilyet?Ha igen hogy kell,milyen fájl név kell hogy felrakja az androidot.
Sziasztok!
Pár napja vásároltam a tvt használtan, most volt alkalmam kipróbálni a beltéri egységet.
Ha a beltéri egység adja hdmi kábelen a jelet a TVnek, akkor a képminőség gyenge, a hangja szakadozik.
Ha a PS5 adja hdmi kábelen a jelet a tvnek, akkor nincs probléma.
Ha a YouTube megy mondjuk egy fél napot, akkor szellemképes lesz.
Olyasmi, mint amit itt írtak:
https://elektrotanya.com/content/philips-42pfl3208h12-tv-kepe-beremeg
A beltéri cserélve volt, a hdmi kábelek cserélve voltak, a jelenség megmaradt.
Legvégül a beltériből kijövő hdmi kábelt rádugtam egy régebbi tvre, azon minden szuper volt.
Laikusként mire gondoljak?
Üdv.:
Laci