Sziasztok!
A fent említett tv üzemel, de se kép se hang nála. Az előlapi led zölden világit,majd egy kis idő után ütemesen villan fel pirosan kb 1-2 másodpercentként. Táp feszültségek 100v,28v,12v,8v ezek szerintem rendben vannak. Amikor a távírányítom akkor villog pirosan a led, de kikapcsolni nem lehet. Másik tvhez kapcsolva AV keresztül semmi,eddig a tda8390 csere, KF,táp kondik csere.
Sziasztok
A fenti alaplappal szerelt gép eszi a sortranyót. Kérdésem, hogy a terheletlenül mért sor táp 160v nem sok? Izzóval is csak 10v-ot esik. Kondikat hasonló csecsebecséket cseréltem, hajtójel szép. Sortrafó?
Köszönöm
Tudna e valaki a fent említett csodához emberi áron invertert (2300KTS001E (LY)-F) ? A kijelző típusa: LC420WU5. BÍzom benne, hogy csak ez a rossz és a párja nem, merthogy ketten vannak. Ezen a BD9897FS ki volt nyílva. Lesz ami lesz, szereztem, ami mérhető mértem, majd jött a próba. Hát lett még egy rossz ic-m. Ez nem robbant, csak szép csendben lett zárlatos. Amúgy lehet ilyesmit Magyarországon a SINI-n kívül kapni? Nekik van, aranyáron. Tippeket előre is köszönöm.
Sziasztok!
Látott már Valaki ilyen tv-t szétszedve? Lehet ezt a hibát javítani? Sötéten kék csíkkal a tetején indít, aztán pár perc múlva kivilágosodik.Kijelzőhibának nézem. Tanult, elkóborolt kollégánk szerint talán. Ha valaki tud rá megoldást szívesen venném. Köszönöm!