Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 28,32PW6006 14PT2666 17PT166 28PT5107 CHASSIS L01.2E-AA SCH.

TV - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
553.2 KB
Page
12
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS L-01.-2EAA SCH. 28 32PW6006 14PT2666 17PT166 28PT5107 CHASSIS L01.2EAA 32 PW 6006 14 PT 2666 17 166 5107 01 EAA L01.2E AA L01.2E-AA
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 47PFL4398H/12 háttérvilágítás csík keresése
Sziasztok!

A tárgybeli készülékhez szükségem lenne 3 db IC-B-TBAC47D286R, 2 db IC-B-TBAC47D286L led csíkokra. Ha valakinek lenne, akkor szíveskedjen jelezni a secondbolt@gmail.com email címen.
A 28 db 6 voltos ledből 12 db rossz, nem szeretném cserélni a ledeket.Inkább a csíkokat.
Fényképek mellékelve.
Üdv:Zoli
Philips 29PT8344/12 doksit keresek
Sziasztok! Keresem fenti TV szervizkönyvét vagy kapcsolási rajzát (képcső: A68ESF002X143). A neten csak fizetősben találtam meg, de reménykedek, hátha megvan valamelyikőtöknek és felteszi az oldalra.
Philips 47PFH6109/88 szoftver probléma. A menü nem minden funkciója működik.
Üdvözlet mindenkinek.

Volna egy Philips 47PFH6109/88 Led készülékem, a hálózatra dugom, bekapcsol a készülék , a készülék gombjain tudok bemenetet választani, és ha HDMI re kötök valamit,bármeddig elmegy, de ugyan ez a Scarton is, USB csatlakoztatva érzékeli, hogy eszköz van rádugva, ki is írja, de nem lehet használni.
A távirányítón nem tudok bemenetet választani, ha megnyomom, semmi nem történik, de a készülék elején a led villog, ha nyomom a gombot, Más gombokra reagál a távirányító, és másik készülékkel teszteltem is.
A nagyobb gond az , hogy a menü nagy részét nem lehet elérni, Pl: nem lehet szinte semmilyen beállítást végezni, a kikapcsolás sem megy, sem a készüléken sem a távirányítón, olyan, mint ha hibás lenne az a rész, mert, ha be próbálok lépni a beállításokba, lefagy, így sajnos szoftvert sem tudok frissíteni rajta.
De bizonyos beállítások mennek, ami nem megy , Csatorna hangolás, internetes hálózat kezelés, szoftver frissítés, csatorna rendezés, és a teljes Smart rész.

Letöltöttem a gyári szoftvert,a Philips oldaláról, ráraktam egy Fat és egy Fat32 pendrive -ra de semmi, volt valahol ötlet ,hogy át kell nevezni a
autorun.upg fáljt upgrade.pkg ra szintén nem hozott változást. Készülék áramtalanítása és használata közbe is hibába csatlakoztatom a pent , semmi.

A készülék SAM menüjébe be lehet lépni, de nem találtam semmilyen beállítást, ami segítene ,pl a szoftverfrissítést elindítani vagy resetelni az egészet.

Tud esetleg valaki még valami ötletet?
Sajnos, nincs Flash íróm, így az nekem nem megy , de ,ha valaki tud szoftvert küldeni hozzá, az is jó lehet, ha egyáltalán lehet ilyet sajnos az interneten nem igen találtam olyat, aki ilyen hibával küzdött volna ezen a típuson.

Köszönöm a segítséget!!
Üdv:Jani


 
Philips 32PFL5625H/12 LCD TV tunerhiba
Sziasztok! Javítom a fenti típusú TV készüléket. A hibajelenség leírása: Kábeltelevíziós hálózatról használva analógban az O5 csatornán hibátlan kép van, de C9 csatornán már zajos a kép. Az ennél magasabb frekvenciájú csatornákon erősen zajos a kép. A DVB-T programok sem jönnek be az UHF sávban. Az analóg (75dBuV) és a DVB-T (55-65dBuV) bemenő jelek hibátlanok. Tuner hibára gondolok. Mintha a tuner bemeneti szelektív erősítője nem hangolna, nem kapna hangolófeszültséget. Tuner típusa: TH2603 (NuTune) Interneten találtam eladó tunert, de nem éppen olcsón. Próbálnám majd javítani, de eddig még nem szereltem ki a készülékből. Sajnos a belsejéről nem találtam információkat. Javít valaki ilyen tunereket? Érdekelnének a javítási tapasztalatok. Esetleg más oka is lehet a fent leírt hibajelenségnek? Üdv.: Kumi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce