Sziasztok!
Holnap (az-az pénteken) megyek megnézni egy a címben említett TV-t.
A hibajelenség amit mondtak róla (még nem láttam):
Néha bekapcsol majd kikapcsol és ezt ismételgeti.
Van mikor elég sokáig bírja, de előjön a hiba! (KIKAPCSOL magától)
Amikor kikapcsol a STBY led világít.
Én elsődlegesen a TÁPEGYSÉGRE tippelek a hallottakból.
Ezért keresem a rajzát neki, hogy ha megyek akkor egyből tudjam hogy milyen alkatrészeket is kell vinnem.
A kondikra gondoltam elsőként.
Elméletileg ennek kell benne lennie:
http://www.agelektrometal.com/dps-119cp-dps-119cp-a-2950298304-philips-42pfl6067-k12-power-board-besleme-karti-psu
Vagy ha van valakinek tippje aki ismeri ezt a tápot, hogy mit érdemes kapásból cserélni rajta vagy mérni....
Azt az infót is szívesen fogadom. :)
És még, hogy a táp kimeneti csatlakozóin pontosan milyen feszültség értékeket is kellene majd mérnem ha nincs feltüntetve a panelon.
Az infókat előre is köszönöm.
Sziasztok!
Eme készüléken bekapcsoláskor nincs fény. Egyértelműen a csövek "öregedtek", mert pl. teszterrel "előmelegítve" fél percig, már rendben üzemel. Jó lenne valahogy becsapni a vezérlőjét, de ennek mikéntjére nem jöttem rá. UBA2071AT. Valakinek ötlete hogyan lehetne?
Üdv,Z.
Sziasztok,
úgy látszik ez egy ilyen nap... (a másik jó lett, köszi)
Van itt egy készülék, 6632L-0211 / 0212 inverter páros van benne. panelenként 1-1 db IT-092583 trafó leledzik rajta. Azt nem értem, hogy a szekunder oldalon mindössze 38 Ohmot mérek. Létezik hogy ez így jó? Mert a tünet igencsak inverterhibára utal, de mindkettőn nagyjából egyforma értéket mérek (induktivitásra holnap megvizsgálom).
Sziasztok!
Philips L6 51 cm es tv! AV -ról tökéletes minden,tunerról elhangoldnak az adók minden sávban! Tunert átforrasztottam,3 db elkót mellette kicseréltem,kontakt kizárva! 33 volt megvan a zéneren a proci mellett!
Valami típishibát tudna valaki mondani? Vagy valami tippeket!? Talán a tuner lenne a rossz?
Üdv:Sparco