Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 28PT5107-58

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
360.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    PHILIPS 28PT510758 28 PT 510758 28PT5107 58
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips SL01.2E induláskor leáll
Sziasztok! Adott egy Philips 51cm-es tévé,amelyben SL01.2E sasszé lakozik. Az lenne a baja,hogy induláskor,kb 3szor leáll standby módba,ekkor távval újra indítható,majd megint leáll,kb 4-5ször eljátsza,de mire bemelegszik már jól működik.Feszültségek rendben vannak,pupos rossz kondit szemre nem találtam.A tápfeszültség stabil,hidegen melegen egyaránt. Mi lehet a gond??? Köszi előre is mindenkinek!
Philips 32 PW8717/12 nem kapcsol be
Tisztelt Szakik. Címben említett tévét kaptam, áramalá helyezve a készenléti led világít de bekapcsoláskor egy pillanatra hallatóan lesz nagyfesz majd leáll, a led folyamatosan villog. sormeghajtó tr jó, sorkimenő nem csattog, képcsőpanelon egykét KH árforrasztva. viszont állítólag korábban amikor még működött volt zöld/zöldes kép(ez az infó jelenleg nem ellenőrizhető- több kézen ment a készülék.) ennek utánnajárva fórumokon, különböző mahinálásokkal átmeneti működés elérhető de inkább képcsőcsere. ebben az esetben, mivel nincs távirányító(lehet hogy meglesz...)a tévé elvihető-ajánlat? vagy egyéb vélemény? Dömsödön kell átvenni! mert jó nagy és nehéz! üdv D Attila
PHILIPS 42PFL7662D/12 chassis: LC7.2E LA Nem kapcsol be.
Üdv. Mindenkinek!
A tápok a PSU-n és a main lapon,rendben megjelennek,egy pillanatra. A PFC 400V pontosan. Valószinű,hogy eeprom tartalom hibás. Kellene egy jó tartalom.
üdv.Ma tudtam meg,hogy egy villámlási időszak után romlott el.Volt több áramkimaradás.
Ez a lap még nem BGA-s.
megj.Tegnap siettem,azért nem írtam le részletesen a dolgokat.Tehát:A táp műterheléssel,üzembiztosan működik.A készülék bekapcsol(a hangszóró puttyan)a kontrol led először rendesen világít,majd hibakódot villog. 1 rövid 1 hosszút villog,folyamatosan(gondolom ez 10-et jelent). A main lapon a járulékos táp feszek egy pillanatra megjönnek.
üdv.
Philips EM2E szervizmenü értékek mentésében segítségetek kérem!
Sziasztok! Adott a címbeli szerkezet.Epromot cseréltem,mert EW hiba volt.Tuti eprom hiba volt mert másik digitlappal jó volt a geometria. Beállítom az értékeket,de állítólag van a sasszin egy "write enable" jumper és át kéne kapcsolnom,hogy el is mentse a beállításokat. Valaki csinálna egy fotót,hogy hol találom,mert átnéztem az egész panelt de nem találom. Előre is köszönöm! Üdv.:S
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce